1399/05/19
12:17
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 19 تیر 1398 12:55

رضایی: مجموعه همدلی داریم

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با ابراز رضایت از دومین اردوی تیم در تهران، گفت: مجموعه همدلی داریم و همه برای موفقیت فولاد در لیگ نوزدهم در حال تلاش هستند.

 

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، دکتر حبیب‌الله رضایی در خصوص پایان اردوی تیم در تهران، اظهارکرد: اردو به بهترین شکل ممکن برگزار شد و خود من نیز از نزدیک شاهد برگزاری یک روز از اردو و کیفیت خوب آن بودم. تمام بازیکنان برای موفقیت فولاد در فصل پیش‌رو با انگیزه تمرین می‌کردند و همدلی لازم در این زمینه وجود داشت.

 

وی با بیان این‌که باشگاه فولاد استراتژی خاصی دارد و با برنامه مشخص حرکت می‌کند، افزود: همه در مجموعه همدل هستند و همه برای موفقیت فولاد در لیگ نوزدهم در حال تلاش هستند. همچنین ما برای موفقیت به حمایت بیش از پیش هواداران فولاد که همیشه حامی تیم و باشگاه بوده‌اند، نیاز داریم و امیدوارم در لیگ نوزدهم بیشتر از قبل این هواداران خوب و فهیم را در کنار خودمان داشته باشیم.

 

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با اشاره به کارخانه بازیکن‌سازی که در باشگاه فولاد وجود دارد، گفت: یکی از عواملی که نکونام را به همکاری با باشگاه فولاد مجاب کرد، وجود استعدادهای سرشار در خوزستان و باشگاه فولاد است. او نگاه خوبی به بازیکنان بومی و تیم‌های پایه بود دارد زیرا ما کارخانه بازیکن‌سازی هستیم و خود ما نیز به استفاده از سرمایه‌های‌مان تاکید داریم. رضایی همچنین ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله‌زده خوزستان و مسجدسلیمان، عنوان کرد:‌ خبر بسیار ناگوار و ناراح‌ کننده بود و امیدوارم مردم رنج دیده خوزستان همیشه در صحت و سلامت کامل باشند و مسوولان نیز به فکر کاهش آلام این مردم رنج دیده که از دوران دفاع مقدس تاکنون مشکلات زیادی را متحمل شده اند، باشند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---