1399/04/15
4:14
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

سه شنبه 05 شهریور 1398 8:40

فولاد، باشگاهی با دستاوردها و افتخارات فراوان

در گوشه ای از ایران زمین، جایی هست که استعدادهای ناب فوتبال را پرورش می دهد. باشگاهی به نام فولاد خوزستان که تمام تلاش‌اش معرفی استعدادهای و پتانسیل‌های ناب خوزستانی به فوتبال کشور است.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد، جایی است که مدیرانش برای رده‌های سنی پایه ارزش قائل هستند و با همتی وصف ناشدنی برای اعتلای فوتبال ایران تلاش می کنند. مسوولان باشگاه در بخش پایه آن‌چنان با برنامه و مصمم کار می‌کنند که بازیکنان را نه تنها از نظر فوتبالی، بلکه در زمینه‌های مختلف مراقبت کرده و رشد می‌دهند.

 

در حالی که داشتن یک ورزشگاه اختصاصی با استانداردهای بین المللی، هتل اختصاصی، امکانات تمرینی با استاندارد اروپایی، چندین زمین چمن و آکادمی مدرن، برای باشگاه های فوتبال ایرانی یک رویا است، باشگاه فولاد خوزستان با برنامه‌ریزی، تلاش و هدف، این رویا را به واقعیت تبدیل کرده است.

 

در روزگاری که مدیران غیرفوتبالی تلاش می‌کنند، کارهای کوچک خود را پررنگ نشان دهند، مسوولان باشگاه فولاد مشغول خدمت به فوتبال ایران و خوزستان هستند؛ مسوولان این باشگاه قدر استعدادها را دانسته و زمینه لازم برای شکوفایی آن‌ها را فراهم کرده‌اند. در واقع باشگاه فولاد به آینده فوتبال می اندیشید.

 

در ادامه نگاهی به دستاورد تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان فصل 98 – 97 می‌اندازیم، افتخاراتی که با همدلی، درایت و نگاه به آینده رقم خورده‌اند.

 

قهرمانی لیگ برتر امید کشور با 42 امتیاز، نایب قهرمانی لیگ جوانان کشور با 47 امتیاز، سومی لیگ برتر نونهالان کشور، قهرمانی زیر 15 سال خوزستان و مقام اول زیر 13 خوزستان

 

آقای گل لیگ برتر جوانان کشور: علی عالی نژاد با 18 گل و آقای گل نونهالان کشور: امیر مجمد پورسلحشور با 19 گل

 

بهترین خط حمله لیگ برتر امید کشور با 39 گل زده، بهترین خط دفاع لیگ برتر امید کشور با 18 گل خورده، بهترین خط حمله لیگ برتر جوانان کشور با 45 گل زده و بهترین خط دفاع لیگ برتر نونهالان کشور با 8 گل خورده

 

انتقال 5 بازیکن به تیم بزرگسالان به نام های علیرضا سواری، سعادت حردانی، عقیل عنافچه، محمدرضا گلی و امید صیدالی توسعه مدارس فوتبال و جذب بیش از 800 بازیکن زیر 5 الی 13 سال، جذب شش مربی به کادر تیم های پایه و اشتغال زایی برای مربیان بومی استان.

 

باشگاه فولاد که تداوم موفقیت در تمام رده‌های سنی و انجام کارهای اساسی آن هم با برنامه‌ریزی مدون و مدیریت صحیح را همیشه در دستور کار دارد، افتخارات کسب شده را مختص باشگاه نمی‌داند و موفقیت‌های به دست آمده را پله ترقی برای فوتبال خوزستان می‌داند.

 

گزارش از محسن قبایی

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 404 - مجموع امتیازات : 2176
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---