1399/05/19
13:9
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 05 شهریور 1398 21:21

عبدالله زاده: دیدار با استقلال هم مانند سایر بازی ها برای ما مهم است

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دیدار با استقلال نیز مانند سایر بازی ها برای ما مهم است.

 

احمد عبدالله زاده در گفت و گو با سایت باشگاه فولاد خوزستان در ابتدا با اشاره به بازی فولاد در هفته اول لیگ برتر برابر نفت آبادان، اظهارکرد: بازی خوبی بود و در نیمه اول می توانستیم دو سه گل به ثمر برسانیم اما شانس با ما یار نبود و توپ هایمان وارد دروازه صنعت نفت نشد.

 

وی با بیان این که تیمی با بازیکنان و کادرفنی خوب و سرمربی با دانشی داریم، گفت: این هفته با استقلالی بازی داریم که تیم خوب و شناخته شده ای است و از هواداران بسیاری بهره می برد. البته این موارد برای ما مهم نیست و در تمام بازی ها با تمام قدرت و توان رو در روی حریفان قرار می گیریم. دیدار با استقلال هم مانند سایر بازی ها برای ما مهم است.

 

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به آمادگی تیمش برای مصاف با استقلال، عنوان کرد: در طول هفته تمرینات خوبی انجام داده ایم و با شناخت مقابل استقلال قرار می گیریم. امیدوارم این هفته شانس با ما یار باشد و توپ هایمان وارد دروازه شود.

 

وی با درخواست از هواداران فولاد، گفت: از آن ها می خواهم مانند بازی با نفت آبادان در دیدار با استقلال نیز از تیم حمایت کنند. قدردان حمایت آن ها هستیم و امیدوارم بتوانیم آن ها را خوشحال کنیم.

 

عبدالله زاده در پایان، خاطر نشان کرد: به موفقیت فولاد با آقای نکونام خیلی امیدوارم. بازیکنان باتجربه خوبی داریم و همه تیم، یک دل و مصمم هستند که در فصل جاری نتیجه بگیریم و دل مردم خوزستان و اعضای باشگاه را شاد کنیم. هفته به هفته نیز تیم شرایط بهتری پیدا می کند و می توانیم به کسب نتایج خوب امیدوار باشیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---