1399/03/09
4:1
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 07 شهریور 1398 21:44

نکونام: استقلال نیمه اول یک موقعیت داشت

سرمربی تیم فولاد می‌گوید تیمش در مصاف با استقلال نمایش خوبی داشته است.

 

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان،نکونام در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از هوادارانی که به تهران آمدند تشکر کنم. آن‌ها در جوی که هواداران استقلال ساختند، تیمشان را تشویق کردند. از هواداران استقلال برای این که من را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. تیم ما بازی را بد شروع کرد و استقلال توانست با فشار هواداران بازی را در دست بگیرد. البته استقلال در نیمه اول تنها یک موقعیت گل داشت که به تیرک خورد. بازی به شکلی پیش رفت که ما می‌خواستیم اما متاسفانه مریدی مصدوم شد ولی با تعویضی که داشتیم، باز ی را در دست گرفتیم. متاسفانه من به غیر از مدافعانی که در بازی داشتم، یک مدافع دارم و باقی آن‌ها مصدوم هستند. از بازیکنانی که در این دو بازی از جان و دل بازی کردند، تشکر می‌کنم. تیم ما به شرایط ایده‌ال برمی‌گردد و می‌توانیم روند خوبی داشته باشیم.

 

او افزود: در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل خوردیم اما پس از گل، بازی را به دست گرفتیم اما نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم. خوشحالم که نگذاشتیم استقلال موقعیت گل‌زنی داشته باشد و گل هم زدیم. سرمربی فولاد گفت: در مورد شوت‌زنی باید شرایط بازی را در نظر بگیریم. ما هافبک‌های شوتزنی داریم. درباره سرمربی استقلال هم صحبتی ندارم و امیدوارم موفق باشند.

 

نکونام درباره وقفه‌های فولادی‌ها در طول بازی بیان کرد: کدام فوتبالیست در دقیقه ۲ وقت تلف می‌کند؟ در این دقیقه انگشت دروازه‌بان ما برگشت. ما ۹۰ دقیقه وقت داشتیم برای چه باید در دقیقه ۲ وقت تلف کنیم. برخوردها در بازی شدید بود و یک تعویض اجباری هم داشتیم. فوتبال همین است.

 

او درباره فشار استادیوم بر داوری گفت: من صحبتی راجع به داوری ندارم و درباره مسائل فنی صحبت می‌کنم.

 

سرمربی فولاد درباره دیدارهای سخت آینده این تیم و این که آیا می‌توانند روند رو به پیشرفتشان را پیدا کنند، گفت: اوج گرفتن یعنی چه؟ اوج گرفتن به نتیجه نیست و باید عملکرد تیم‌تان را ببینید. باید ببینید که روند عملکرد بازیکنان به چه شکلی است.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---