1399/03/09
5:20
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 10 شهریور 1398 8:20

آبشک: امسال فولاد حرف های بسیاری برای گفتن دارد

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم خوبی داریم و شرایط به صورتی است که امسال فولاد حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

 

محمد آبشک در گفت و گو با سایت باشگاه فولاد خوزستان، در ابتدا در ارزیابی از عملکرد فولاد در دو هفته ابتدایی لیگ، اظهارکرد: تیم از شرایط خوبی برخوردار بوده است، البته تاخیر در آغاز لیگ در برنامه ریزی  کادرفنی تاثیر داشت و تیم ها در بلاتکلیفی بودند.

 

وی بیان کرد: متاسفانه بازی اول برابر نفت آبادان را روی یک ضربه غافلگیرانه واگذار کردیم. دیدار با استقلال تهران نیز در ورزشگاه آزادی شرایط خاص خود را داشت و بازی برابر هواداران این تیم خیلی سخت بود. ما برابر استقلال، حریف از پیش باخته ای نبودیم و موقعیتی به این تیم در آزادی ندادیم و در نهایت توانستیم به یک امتیاز برسیم و این نتیجه نیز عادلانه بود. امیدوارم در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران و دل هواداران را شاد کنیم.

 

این هافبک با بیان این که فولاد، یک باشگاه بزرگ، سازمان یافته و با برنامه است، گفت: امسال از نظر کادرفنی و بازیکن، تیم خوبی داریم و شرایط به صورتی است که به نظرم امسال فولاد حرف های بسیاری برای گفتن دارد. هواداران مطمئن باشند که وضعیت تیم هفته به هفته بهتر و نتایج خوبی در شان مردم خوزستان کسب خواهد شد.

 

وی عنوان کرد: تنها دو هفته از لیگ می گذرد و در حال حاضر قضاوت در مورد جایگاه تیم در پایان فصل صحیح و فوتبالی نیست. فولاد در ادامه نیز برابر تیم های بزرگ ایران راحت فوتبال بازی خواهد کرد و نتایج خوبی به دست می آورد. مردم خوزستان، فوتبالی هستند و زمان همه چیز را در مورد تیم خوب فولاد مشخص خواهد کرد.

 

آبشک با درخواست حمایت از هواداران فولاد، گفت: ما هم با عملکردمان در زمین جواب محبت و حمایت آن ها را پاسخ خواهیم داد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---