1399/03/09
5:32
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 23 شهریور 1398 20:45

رجبی: در آینده فولاد بهتری را خواهید دید

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان یان که در آینده فولاد بهتری را خواهید دید، گفت: می‌توانستیم برابر سپاهان ریسک کنیم و بی‌گدار به آب بزنیم اما تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم.

 

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، رجبی پس از تساوی بدون گل فولاد برابر سپاهان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور اظهار کرد: بابت عدم حضور آقای نکونام در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم. در مورد بازی باید بگویم که سپاهان یکی از پرمهره‌ترین و قوی‌ترین تیم‌ها هم از نظر بحث هزینه‌ای و هم از نظر داشتن بازیکنان بزرگ است که در یکی دو سال اخیر در لیگ برتر دیده‌ایم.

 

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به مصدومیت‌هایی که قبل از بازی برخی بازیکنان فولاد دچار آن شده بودند و البته آقای نکونام خیلی پیش از این اشاره نداشت، باید بگویم پنج شش بازیکنی که می‌توانستند بازیکن اصلی ما در سپاهان باشند را در اختیار نداشتیم؛ سینا مریدی، میثم دورقی، حسن بیت‌سعید، موسی کولی‌بالی، مصدومان تیم ما بودند. باقرپور نیز یکی دیگر از مصدومان تیم بود که البته به سختی به این بازی رسید. همچنین شربتی را هم داریم که مجوز بازی او صادر نشده است. به هر حال می‌توانستیم ریسک کنیم و بی‌گدار به آب بزنیم اما تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم.

 

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: فکر نمی‌کنم سپاهان در این دیدار، خیلی موقعیت جدی روی دروازه ما داشت، علی‌رغم اینکه دور دو بازی گذشته هم شاهین بوشهر و هم ماشین‌سازی را شکست داده بودم اما امروز به جز دو سه شوتی که از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه ما داشتند. به نظرم بازی برابری را از دو تیم شاهد بودیم.

 

رجبی با بیان اینکه این فولاد واقعی نیست، افزود: قول می‌دهم که در هفته‌های آینده شرایط تیم بهتر خواهد شد. زیرا با بازیکنانی که به تیم اضافه می‌شود شرایط تیم بهتر خواهد شد. انشاءالله در آینده فولاد بهتری را خواهید دید.

 

وی در پاسخ به این سوال که به نظر خط هافبک فولاد به ویژه در امر بازی‌سازی از بازی خارج بودند؟ عنوان کرد: فکر می‌کنم در نیمه اول تیم سپاهان هم نتوانست بازی‌سازی خوبی داشته باشد، یعنی ما به خوبی تیم حریف را کنترل کرده بودیم. فکر می‌کنم هدایتیان، احمد عبدالله زاده و آبشک در این پست می توانستند بهتر برای ما بازی کنند و توقع ما خیلی بیشتر است. به نظرم با توجه به پرسی که تیم سپاهان انجام می‌داد، باید گردش توپ‌مان در خط دفاع بهتر می‌شد. فکر می‌کنم در امر بازی‌سازی باید کمی از عقب‌تر کار را شروع می‌کردیم.

 

مربی فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست فولاد یک طراح خوب جذب کند؟ گفت: فکر می‌کنم تا دو هفته پیش بحث جذب بازیکن خارجی در تیرماه منتفی بود و مجوز آن صادر نشده بود. اما با توجه به شرایطی که پیش آمد باشگاه موافقت کرد و صد در صد در بحث هافبک طراح به دنبال یک گزینه خوب هستیم و شاید بیست سی فیلم تاکنون از بازیکن خوب مشاهده کرده‌ایم ولی هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم . این بازیکنان خارجی هستند. به هر حال با توجه به شرایطی که تیم فولاد دارد در ابتدای فصل گزینه‌های دیگری نیز مدنظرمان بودند ولی با توجه به بودجه باشگاه فولاد توانستیم بازیکنان زیر میلیارد جذب کنیم، یعنی ما بازیکن میلیادری در تیم‌مان نداریم. صد درصد قیمت یک بازیکن طراح نسبت به یک بازیکن هافبک دفاع بیشتر است اما این نظر من است. به هر حال فولاد توان خرید این بازیکن را نداشت. در هر صورت به دنبال جذب بازیکن خارجی در این پست هستیم و ان‌شاءالله این چنین بازیکنی در هفته‌های آینده به ما اضافه خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: تیم سپاهان با توجه به اینکه از نفرات بلندقدی بهره می‌برد و تیم ما از نظر قدی کوتاه‌تر است، تیم حریف به صورت مستقیم بازی می‌کرد. به هر حال اگر قرار باشد ما تهاجمی بازی کنیم با توجه به شرایط تیم سپاهان به دفاع‌مان فشار وارد می‌شد. به هر حال از میلاد بدرقه استفاده کردیم تا بتواند کیروش استندلی را کنترل کند که فکر می‌کنم در این امر موفق بودیم. ما به فکر این که در فاز حمله نیز صاحب موقعیت شویم، بودیم و اواخر بازی صاحب یکی دو ضد حمله هم شدیم که البته نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---