1399/04/19
19:6
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

یک شنبه 24 شهریور 1398 15:48

همه ما یک تیم هستیم

همیشه هواداران باشگاه فولاد، در هر شرایطی چه در سرما و گرما، یار دیرین و همیشگی تیم بوده‌اند.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان؛ فولاد در حالی امسال پا به لیگ نوزدهم گذاشت که تغییرات بسیاری در ترکیب خود داشته است. با شروع لیگ و باتوجه به تاخیر در آغاز مسابقات نیز مشکلاتی در روند برنامه‌های سرمربی جوان تیم ایجاد شد.

 

فولاد در دیدار هفته نخست برابر نفت آبادان و همان‌طور که همگان دیدند در حالی که تیم برتر میدان بود، با یک ضربه استثنایی بازیکن نفت، بازنده میدان شد که به حق چیزی از شایستگی های سرمربی و بازیکنانش کم نمی‌کند. سرخ پوشان اهواز در دومین مصاف با استقلال تهران پرمهره، آبی پوشان پایتخت را هم در آزادی متوقف کردند کاری که برای تیم متحول شده فولاد، کاری ارزشمند محسوب می‌شود.

 

فولادی ها در سومین دیدار نیز شب گذشته، سپاهان پرستاره و متمول را هم متوقف کردند تیمی که مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شود ، اما در پایان این بازی اتفاقات ناخوشایندی از سوی تعدادی از هواداران رخ داد، آن‌هم در حالی که انتظار می‌رفت هواداران فهیم و پرشور فولاد صبر بیشتری به خرج دهند ، زیرا همگان می‌دانند که گذشت سه هفته از مسابقات، زمان مناسبی برای بررسی و قضاوت در مورد یک تیم نیست هر چند که یک پنالتی این تیم نیز در ورزشگاه خانگی گم شد.

 

هواداران باید این را هم مدنظر داشته باشند که نکونام برای بازی با سپاهان پرمهره، هشت بازیکن خود را که می‌توانستند در ترکیب اصلی باشند را در اختیار نداشت. سرمربی جوان فولاد که برای خدمت و تحول به این باشگاه آمده است، حتی به دنبال بهانه و توجیه نبود و در نشست خبری پیش از بازی نیز حرفی درخصوص این‌که تیم خود را به صورت کامل برای بازی با سپاهان در اختیار ندارد، نزد.

 

همه ما یک تیم هستیم و هدف موفقیت فولاد است؛ باشگاه فولاد روی هواداران بزرگ خود حساب ویژه‌ای باز کرده است و این فصل می‌خواهد همه در کنار هم نظاره‌گر موفقیت تیم باشند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 404 - مجموع امتیازات : 2176
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---