1399/04/12
14:44
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

دوشنبه 25 شهریور 1398 12:19

قاسمی‌نژاد: روزهای خوب فولاد هم می‌رسد

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: هدف بزرگی را دنبال می‌کنیم و مطمئن باشید روزهای خوب فولاد هم می‌رسد.

 

محمد قاسمی‌نژاد در گفت وگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان درخصوص عملکرد تیم در سه هفته سپری شده از لیگ برتر ، اظهارکرد: تاخیر در آغاز لیگ به ضرر تیم ما شد، چرا که ما کارمان را با برنامه آغاز کرده بودیم ولی این تاخیر در کارمان تاثیرگذاشت.

 

وی با اشاره به دیدار تیمش برابر استقلال تهران و سپاهان نیز گفت: در این دیدار از حریف عقب افتادیم ولی تا دقایق پایانی پا پس نکشیدیم زیرا هدف داشتیم و توانستیم با تساوی به اهواز برگردیم.

 

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره تساوی تمیش برابر سپاهان در هفته سوم، عنوان کرد:‌ تیم‌های استقلال و سپاهان بزرگ هستند و فولاد هم تیم بزرگی است. در بازی با سپاهان تقریبا آن‌چه کادرفنی گوشزد کرده بود را انجام دادیم و بازی خوب و پایاپایی بود. البته در این دیدار پنالتی ما گرفته نشد.

 

وی بیان کرد: ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم و هواداران مطمئن باشند که در آینده از فولاد بیشتر خواهند شنید. در ابتدای لیگ هستیم و خیلی از تیم‌های بزرگ همچون استقلال هم نتیجه لازم را نگرفته‌اند. از هواداران فولاد می‌خواهم که صبر داشته باشند و به کادرفنی و بازیکنان احترام گذاشته و کنار ما باشند.

 

قاسمی‌نژاد ادامه داد: فولاد باشگاه بزرگی است و هواداران بسیاری دارد. ما هم آمده‌ایم تا کمک کنیم. من هم به فولاد آمدم تا چالش جدیدی را تجربه کنم. جواد نکونام تجربه بسیاری دارد و این تجربیات را در اختیار تک‌ تک بازیکنان فولاد می‌گذارد. تیم نیاز به هماهنگی دارد که این مهم نیز زمان می‌برد و هواداران باید صبور باشند. هدف بزرگی را دنبال می‌کنیم و مطمئن باشید روزهای خوب فولاد هم می‌رسد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 2175
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---