1399/04/18
11:55
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 06 مهر 1398 18:27

پس از اعتراض تعدادی از هواداران:

آذری خطاب به نکونام: "جواد" این جا سرزمین ستاره کُش هاست

مدیرعامل باشگاه فولاد در اعتراض برخی هواداران به عملکرد تیم نکونام، گفت: "جواد" اینجا سرزمین ستاره کُش‌ها است. تو حق نداری پا پس بکشی ما همه با هم می‌جنگیم و می‌سازیم.

 

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نسبت به اعتراض برخی هواداران به جواد نکونام و تیمش واکنش نشان داد و از این مربی حمایت کرد. سعید آذری خطاب به نکونام نوشته است:

 

"نکوی" فولاد می‌ماند و می‌جنگد تا نهایت. "جواد" اینجا سرزمین ستاره کُش‌ها است. مرز بین تخصص و بی‌تخصصی به اندازه محیط یک فوتبال است. اگر این محیط گرد از خط سفید رد شد، بهترینی وگرنه تو بدترینی. کسانی قضاوتت می‌کنند که ممکن است همه آنها مغرض نباشند ولی این رسمش شده در این فوتبال ما. اما ما رسمش را تغییر می‌دهیم. برای چندمین بار و نه اولین بار. نمی‌گذاریم غوغا سالاری حاکم شود. جایی که سر و کله مربی قهرمانش شکسته می‌شود، فقط انتقاد نیست و البته گوش شنوا برای منتقد منصف باز باز است به اندازه یک دروازه فوتبال.

 

گوش کن "نکو" اینجا سرمزین جنگ است تا آخرین قطره خون پس می‌جنگیم. تا آخرین لحظه برای دفاع از ارزش‌ها و حقوق ورزش. ما نمی‌توانیم بعد از شش سال غیرموفق در چهار هفته جور همه آن شکست‌ها و تحقیرها را بکشیم. به قول معروف "بسیار سفر باید تا پخته شود خامی. صوفی نشود صافی تا در نشود جامی". جایی که استعدادهایش را حراج کرده‌اند، رفته، باید ساخت باید از گنجینه استعداد استفاده کرد، الماس‌های تراش‌نخورده‌ای که منتظر شکل‌گیری در کارگاه تو هستند، همه کسری‌ها را جبران می‌کنند.

 

تو حق نداری پا پس بکشی ما همه با هم می‌جنگیم و می‌سازیم. ساختار جدید را هر کس طاقت ندارد، نیاید تماشای تلاش ما. ما پشتوانه‌ای داریم از جنس یک کارخانه فولادسازی و مدیرش که مرد جبهبه و جنگ بوده و اصول ایستادگی پای اخلاق را می‌داند. پای ارزش را. مهندسی فوتبال بلد، فوتبال دوست و عاشق فوتبال. مهندس علی محمدی کسی که خناس می‌کوشند ناامیدش کنند ولی او می‌داند راه درست است. پس نگران پشت سرت نباش. به آینده بنگر.

 

موفقیت پیش روی ما است. البته قدم‌هایش برای رسیدن، سخت و طاقت‌فرسا است، ولی ما هم چغر و بد بدن هستیم در این کارزار که سلاح اصلی دشمنانش قدرنشناسی و توطئه است. برای دفاع از اصول و موفقیت‌های آینده، پای‌مرد محکم و با اراده. مربی ستون خیمه باشگاه است. بی‌حرمتی به او بی‌حرمتی به ارکان باشگاه است. "مرد نکو" یا می‌سازیم یا می‌رویم. یک کلام ختم کلام. یا حق"

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 404 - مجموع امتیازات : 2176
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---