1399/04/18
12:44
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 06 مهر 1398 18:27

عارف آغاسی: پیکان خدا را شکر کند که موقعیت هایمان به گل تبدیل نشدند

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم پیکان باید خدا را شکر کند که موقعیت هایمان در دیدار با این تیم به گل تبدیل نشدند.

 

عارف آغاسی، درباره دیدار فولاد برابر پیکان، اظهارکرد: در نیمه اول این دیدار دو سه موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگر به گل تبدیل می شدند شرایط بازی در ادامه تغییر می کرد. هرچه از بازی می گذشت فشار روی بازیکنان ما بیشتر شد و پا فشاری داشتیم که زودتر به گل برسیم و به همین دلیل نظم بازی از دست مان خارج شد، وگرنه راحت می توانستیم با اختلاف دو سه گل برنده این دیدار باشیم.

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم نیز هر دو تیم شانس گلزنی داشتند که البته شانس های پیکان به تیم ما بر می گشت زیرا تیم ما وقتی حمله می کرد طبیعی بود که تیم حریف در ضد حملات صاحب موقعیت شود. پیکان باید خدا را شکر کند که موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد. همانطور که مربی تیم حریف گفت آنها برای تک امتیاز به اهواز آمدند و به خواسته خود رسیدند.

 

بازیکن تیم فولاد عنوان کرد: در پنج هفته سپری شده از لیگ نتایج خوبی کسب کرده ایم؛ فولاد حتی در آزادی می توانست استقلال را شکست دهد. برابر سپاهان قدرتمند نیز یک بازی خیلی سخت داشتیم که کسب نتیجه تساوی خوب بود. در بازی با شهرخودرو هم با یک بازی رو به جلو و هجومی موفق شدیم به برتری برسیم و جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

 

وی درخصوص اظهارات اسماعیل شریفات پس از بازی با فولاد نیز گفت: او بازیکن سابق فولاد است و به نظرم نباید یک بازیکن در مورد تیم های دیگر کارشناسی کند. بازیکنی که در تفکرات یک مربی نیست بهتر است به دور از حب و بغض اظهار نظر کند.سوال من این است که چرا پس از بازی با شهر خودرو کسی حرفی نزد؟ انتظار می رود کسانی که سابقه بازی در فولاد را داشته اند، بیشتر از تیم حمایت کنند و توقع از این نفرات بسیار است و این کار عادلانه محسوب می شود. ما خوزستانی ها بهتر است از همدیگر حمایت کنیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 404 - مجموع امتیازات : 2176
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---