1398/12/06
4:23
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 24 مهر 1398 20:48

آذری: هوادار یار اصلی تیم است

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با بیان این که هوادار سرمایه باشگاه است، گفت: تلاش مدیریت و تیم برآورده کردن خواسته‌های منطقی هواداران است.

 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در نشست با هواداران فولاد، اظهار کرد: هواداران سرمایه‌های باشگاه هستند و آن ها یار دوازدهم تیم نیستند، بلکه یار اصلی تیم به حساب می آیند. جلسات با هواداران تداوم خواهد داشت.

 وی با اشاره به حضورش در زمان هشت سال جنگ تحمیلی در خوزستان و یادآوری خاطرات آن روزها، گفت: به خوبی با خوزستان و فوتبال آن آشنا هستم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد: در شورای مربیان تصویب کردیم که بازیکنان فولاد نباید به راحتی از باشگاه خارج شوند و فصل آینده هیچ بازیکنی حق خروج از باشگاه را ندارد.

وی ادامه داد: تشکیل کمیته استعدادیابی تیم های محلی در باشگاه فولاد در حال شکل گیری است تا بتوانیم استعدادهای خوب و جدیدی را به فوتبال خوزستان و کشور معرفی کنیم.

آذری خاطرنشان کرد: همه سعی و تلاش من این است که یادگاری خوبی از خود برای باشگاه فولاد و هواداران به جا بگذارم.

وی گفت: مدیران مجموعه فولاد در نظر دارند سیستم صوتی جدید و به روزی را در ورزشگاه مدرن فولاد نصب کنند تا نیازهای صوتی استادیوم و خواسته هواداران برآورده شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که چرا فولاد در چند سال گذشته قهرمان نشده است؟ عنوان کرد: بعد از قهرمانی های فولاد در لیگ برتر، تمام ستاره های این تیم جذب باشگاه های دیگر شدند و این به تیم لطمه زد. باید قراردادهای بازیکنان را به صورتی تنظیم کنیم که تیم و باشگاه ضرر نکند. عقد قراردادهای طولانی مدت، بهترین روش برای این کار است.

وی خاطر نشان کرد: اگر تیم های خوزستان به دنبال ارائه نمایش فوتبال ناب خوزستانی هستند باید صبر و تحمل داشته باشد.

آذری گفت: با صلاحدید کانون هواداران، در بازی‌های آینده و خارج از خانه، هواداران اعزام خواهند شد.

وی بیان کرد: آبان‌ماه استعدادیاب های تیم ملی را به باشگاه فولاد می آوریم تا بازیکنان فولاد را از نزدیک ارزیابی کرده و به تیم‌های ملی دعوت کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد بیان کرد: اگر به این تحلیل برسیم که تیم های نونهالان و نوجوانان فولاد می توانند در رقابت های بین المللی حضور پیدا کنند، با هماهنگی فدراسیون یک اعزام خواهیم داشت.

وی در پایان خطاب به هواداران محترم تیم اعلام کرد که این جلسات تداوم خواهد  داشت.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 392 - مجموع امتیازات : 2164
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 389 - مجموع امتیازات : 1721
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 388 - مجموع امتیازات : 1599
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 359 - مجموع امتیازات : 1677
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 355 - مجموع امتیازات : 1572
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 293 - مجموع امتیازات : 1289
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 269 - مجموع امتیازات : 992
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 245 - مجموع امتیازات : 3750
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---