1399/07/07
15:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 03 آبان 1398 11:49

نکونام: این برد تقدیم به کارگران کارخانه فولاد

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: این برد را به کارگران کارخانه فولاد تقدیم می کنم.


به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از برتری یک گله برابر نساجی اظهار کرد: خدا را شکر که توانستیم برنده شویم. دو نیمه متفاوت داشتیم و در نیمه نخست بد بازی کردیم.

وی ادامه داد: شناخت خوبی از نساجی داشتیم. اجازه دادیم که در نیمه اول راحت فوتبال بازی کنند. در نیمه دوم با تغییر تاکتیک و تغییر بازیکن، از حریف برتر شدیم و چند فرصت هم ایجاد کردیم. ضربات ایستگاهی یکی از اهداف ما است و در بازی قبل هم با ۳ ضربه به گل رسیدیم. در این دیدار هم با همین روش توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. از تیمم گله‌مند هستم چون در نیمه نخست ضعیف ظاهر شدیم. این برد را به کارگران کارخانه فولاد تقدیم می کنم.

نکونام درباره تغییر پست مریدی نیز عنوان کرد: سینا مریدی در ۲ بازی اخیر به یک پست جلوتر آمد تا میانه‌های زمین نساجی و ماشین سازی را کنترل کنیم. هدف ما کنترل میانه‌های زمین در نیمه نخست بود و در نیمه دوم هم تاکتیک خود را تغییر دادیم و تیم را هجومی کردیم و به گل رسیدیدم.

سرمربی فولاد درباره ترکیب ایده‌آلش در این تیم گفت: ترکیب ایده‌آل من این است که در تمرین خوب بازی کند و هر کسی که خوب بازی کند بازیکن ایده‌آل من خواهد بود. بازیکن برزیلی ما هم اهواز است و از فردا با ما تمرین خواهد کرد. در حال توافق با این بازیکن هستیم زیرا تیم ما در خط جلو به تقویت نیاز دارد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---