1399/07/07
14:26
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 06 آبان 1398 12:45

زره فولادین بر تن نکونام و شاگردانش


تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از عبور از هفته‌های نفس‌گیر ابتدایی فصل نوزدهم که با نتایج و بازی‌های خوب همراه بود، اکنون در شرایط مناسب قرار دارد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، کسب 10 امتیاز از چهار بازی اخیر، فولاد را به تیمی ترسناک تبدیل کرده است. تیمی که این روزها نامش بر سر زبان‌ها است و دوباره می‌تواند برای فوتبال خوزستان آبروداری کند.

شناخت ترکیب تیم توسط نکونام و حضور بازیکنان با کیفیت روی نیمکت، دست مربی جوان تیم را در پست‌های مختلف باز گذاشته و حتی در برخی بازی‌ها کار نکونام را برای انتخاب بازیکنان سخت کرده است.

در موفقیت فولاد عوامل بسیاری دخیل بوده‌اند که از جمله آن می‌توان به نقش مدیریت خوب سعید آذری مدیرعامل فولاد و حمایت مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و اعضای هیات مدیره باشگاه اشاره کرد. به حق نمی‌توان از نقش پررنگ آن‌ها چشم‌پوشی کرد، چرا که این افراد با فراهم کردن تمامی شرایط لازم برای اعضای تیم، مسیر رشد و تعالی فولاد را فراهم کرده‌اند.

نکونام نیز که جویای نام و اهداف بزرگی در سر دارد و از ابتدای فصل به هواداران فولاد قول داده بود که امسال فولاد متفاوتی را شاهد باشند، به خوبی تدابیر خاص خود را به کار گرفته و توانسته در بخش دفاعی تغییرات خوبی ایجاد کند. به صورتی که فولاد به تیمی تبدیل شده که به راحتی گل نمی‌خورد، ضمن این‌که فولاد این روزها در فاز حمله نیز دچار تحول شگفتی شده است و در بازی با ماشین‌سازی با به ثمر رساندن سه گل نشان داد که از این پس حریفان باید از خط حمله فولاد نیز ترس داشته باشند.

شاگردان نکونام این روزها به خودباوری رسیده‌اند و حریف گردن‌کلفتی برای سایر تیم‌ها شده‌اند. حریفی که به راحتی به هیچ تیمی باج نمی‌دهد و تا دقیقه 90 نیز دست از حمله و تلاش برای دست پر خارج شدن از زمین برنمی‌دارد.

در این بین هواداران فولاد و حمایت‌های‌شان نیز تاثیر بسیاری داشته‌اند اما نکته مهم این است که فولاد از این پس به حمایت بیشتری از سوی هواداران خود نیاز دارد. حمایتی که می‌تواند بازیکنان فولاد را به تداوم موفقیت دلگرم‌تر کند.

با حضور جواد نکونام در تیم فولاد شاهد حضور بازیکنانی از این تیم پس از سال‌ها در اردوی تیم‌ملی امید بودیم و این موضوع نشان می‌دهد که نکونام به جوانان اعتماد بسیاری دارد و به خوبی آن‌ها را به کار می‌گیرد. او جواب اعتماد خود را با ارائه بازی‌های خوب از سوی شاگردانش گرفته است.

سه برد متوالی در هفته‌های اخیر، فولاد را به تیم خطرناکی برای حریفان تبدیل کرده است، تیمی که بازیکنانش  تنها به برد فکر می‌کنند و تفکرات سرمربی‌اش، دوباره مطرح شدن فولاد در لیگ برتر است.

البته هواداران فولاد که از رمزهای موفقیت این تیم تا این‌جای رقابت‌ها بوده‌اند باید همچنان حامی تیم باشند.
 
این فولاد حالا تیم کاملی شده است، تیمی که در مسیر رشد قرار گرفته و می‌تواند در لیگ برتر مجددا آقایی کندو دوباره روزهای خوبی را برای مردم خوزستان رقم بزند.

یادداشت از محسن قبایی

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---