1399/07/07
16:1
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 09 آبان 1398 8:50

نکونام: اگر "مکانی" درون دروازه مسجدسلیمان نبود، ما برنده می شدیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر سوشا مکانی درون دروازه نفت مسجدسلیمان نبود، قطعا سه امتیاز را می‌گرفتیم و برنده بازی می‌شدیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از تساوی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در شهر اولین‌ها هستم. در مورد بازی هم باید بگویم که می‌دانستیم این بازی به صورتی نیست که موقعیت گل زیادی داشته باشد. بازی‌های تیم حریف را دیده بودیم. بازی های کاملا بسته و فشرده ای بودند و هر تیمی که از موقیعت‌هایش استفاده می‌کرد، می‌تواسنت به گل برسد.

وی ادامه داد: تیم‌های استقلال، تراکتور و پدیده نیز که در مسجدسلیمان با حداقل موقعیت در این جا بازی کرده بودند و در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده بود و من این موضوع را به بازیکنانم گفته بودم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان بیان کرد: اگر امروز سوشا مکانی درون دروازه نفت مسجدسلیمان نبود، قطعا سه امتیاز بباز را می‌گرفتیم زیرا یک توپ‌ استثنایی را گرفت. نفت مسجدسلیمان هم یک موقعیت روی ضربه ایستگاهی داشت که می‌توانست به گل برسد. بازی کاملا بسته، فیزیکی و درگیرانه بود. تیم‌های مدعی قهرمانی هم به اینجا آمده‌اند ولی به برتری نرسیده‌ بودند. امروز علی‌رغم این که فرزاد جعفری و وحید حیدریه را نداشتیم، توانستیم یک بازی خوب انجام دهیم و اگر سوشا مکانی نبود قطعا سه امتیاز را می‌گرفتیم و برنده بازی می‌شدیم.

وی در واکنش به صحبت یکی از خبرنگارن مسجدسلیمانی که به دلیل عدم حضورتان در نشست خبری پیش از بازی، قصد پرسیدن سوال از شما را نداشتیم، گفت: ما اهواز هستیم و دیشب به مسجدسلیمان رسیدیم. سازیمان لیگ باید برنامه‌ریزی برای نشست های خبری داشته باشد زیرا در تمام دنیا به این صورت است که نشست‌های خبری هر تیم در شهر خودش برگزار می‌شود و خدا را شکر تمام رسانه‌های ایرانی نیز در تمام شهرها نماینده دارند. به هر حال با توجه به پروازها و تاخیری که ممکن است به وچود بیاید، من مربی چطور می‌توانم به موقع نشست ها برسم. ما ساعت ۱۰ شب گذشته به مسجدسلیمان رسیدیم. پس گله‌هایی داشته باشیم که درست باشد. اگر این صورت باشد پس ما هم الان باید گله‌مند باشیم که چرا ما تیم میهمان بودیم اما در نشست پس از بازی ابتدا تیم میزبان به نشست آمد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره دو گلی که نفت به ثمر رساند اما مردود اعلام شدند، چیست؟ عنوان کرد: دو گل به درستی مردود تشخیص داده شد.

وی درباره این که به نظر می رسد که داربی زیبا نبود نیز گفت: بازی‌هایی که در این زمین از مسجدسلیمان دیده بودیم، هیچکدام زیبا نبودند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---