1399/07/07
16:21
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 11 آبان 1398 8:13

آذری: در مراسم نکوداشت دهکردی سوپرایز شدم


مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که درمراسم نکوداشت دهکردی سوپرایز شدم، گفت: من از او درس اخلاق، جوانمردی و تخصص مدیریت فوتبال را یاد گرفتم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در مراسم نکوداشت سیف‌الله دهکردی که امروز، دهم آبان‌ماه در اهواز برگزار شد،اظهار کرد: از دیدن چنین صحنه‌هایی در این مراسم و حضور این همه پیشکسوت، افراد فرهیخته و مسئولان استان خوزستان سوپرایز شدم. امروز شاهد مراسم بزرگداشت مردی بودیم که فوتبال استان خوزستان به او در تمام عرصه‌ها همچون باشگاه‌داری، هیات‌داری و رده‌های پایه و همچنین زیرساخت‌های فوتبال مدیون است.

وی با بیان این که سیف‌الله دهکردی، نامی فراموش نشدنی برای فوتبال کشور و خوزستان است، گفت: من سال‌ها در ذوب آهن افتخار داشتم در کسوت یک رقیب با او در ارتباط باشم. او یک رقیب شرافتمند بود که تمام مؤلفه‌های اخلاقی و فلسفی فوتبال را خیلی خوب رعایت می‌کرد. تیم فوق‌العاده‌ای که برای فولاد خوزستان درست کرده بود نیز همیشه قابل احترام بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: من فکر می‌کنم این مراسم در شان سیف‌الله دهکردی بود و امیدوارم به عنوان الگویی در سراسر کشور باشد تا آن مدیرانی که برای استان‌هایشان زحمت می‌کشند نیز مورد تقدیر قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: من در بچگی با نام‌هایی چون عبدالرضا برزگری، منصور رشیدی و پرویز دهداری با فوتبال خوزستان و فولاد آشنا شدم. همچنین سیف‌الله دهکردی برای شما یک معلم بود اما برای من هم یک معلم و هم رقیبی بود که نکات بسیاری از او یاد گرفتم. من از او درس اخلاق، جوانمردی، تخصص مدیریت فوتبال را یاد گرفتم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---