1399/07/07
15:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 12 آبان 1398 16:9

نکونام: می‌توانیم پرسپولیس را پشت سر بگذاریم

سرمربی تیم فوتبال فولاد تاکید کرد که قبل از بازی برابر پرسپولیس، "آرامش" اهمیت زیادی برای تیمش دارد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری قبل از دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، گفت: با توجه به شرایط دو تیم در جدول، شاهد بازی حساسی خواهیم بود. سه امتیاز بازی موجب جدا شدن دو تیم از هم و رسیدن به صدر جدول می شود. مقابل تیمی بازی می‌کنیم که بازیکنان ملی‌پوش خوبی دارد. آنها با توجه به قهرمانی‌های اخیر، سعی می‌کنند این روند را تداوم بخشند و به موفقیت برسند.

وی ادامه داد: نشان دادیم تیمی هستیم که می‌توانیم فوتبال خوبی ارائه دهیم و نتایج خوبی کسب کنیم تا به موفقیت برسیم. حفظ تمرکز و آرامش قبل از بازی برای ما اهمیت زیادی دارد.

سرمربی فولاد درباره کمبود بازیکن در پست هافبک و مهاجم گفت: جذب بازیکن در این فصل دشوار است. باید بازیکنی را پیدا کنیم که آزاد باشد و در تیمی بازی نکند. برای نیم فصل شروع به کار کردیم و با توجه به ارتباطاتمان سعی می‌کنیم مهاجم جذب کنیم.

نکونام در واکنش به این سوال که این دیدار به علت نزدیکی دو تیم به هم شش امتیازی محسوب می‌شود و ممکن است بازیکنانش با استرس وارد زمین شوند، اظهار کرد: در بازی‌های حذفی نتیجه روی بازی‌ها تاثیر می‌گذارد ولی لیگ مانند ماراتن است. باید در یک مسافت طولانی بدویم و به موفقیت برسیم. این بازی هم شش امتیازی است چون اگر ببریم پرسپولیس را پشت سر می‌گذاریم. دنبال کسب سه امتیاز و ارائه بازی خوب هستیم. امیدوارم این مسیر را هر روز بهتر و بهتر ارائه دهیم.

وی درباره عملکرد داوران در هفته‌های اخیر گفت: تیم ما با تلاش کادر فنی و بازیکنان، خوب کار می‌کند. تلاش می‌کنیم شرایط خوبی داشته باشیم. باشگاه و به خصوص سعید آذری پای کار هستند و تلاش می‌کنیم کار را به خوبی پیش ببریم. مساله مهم، ارائه بازی خوب است. جدا از بحث داوری، تلاش می‌کنیم خوب کار کنیم. آقای خورشیدی از داوران خوب است و انتظار یک قضاوت عادلانه را داریم.

سرمربی فولاد درباره حمایت هواداران از این تیم اظهار کرد: هواداران همیشه کنار ما بودند و تا دقیقه ۹۰ حمایتمان کردند. در بازی قبل در خانه توانستیم با حمایت هواداران در دقایق آخر به گل برسیم. خواهش من این است که فقط از تیم حمایت کنند تا به موفقیت برسیم و بازیکنان انگیزه بالایی داشته باشند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---