1399/05/18
13:11
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 02 آذر 1398 11:2

نکونام: دوست داشتم در لیگ وقفه‌ای نباشد

سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید مارک ویلموتس یکی از مربی‌های بزرگ دنیاست و کارنامه مشخصی دارد و ارزش امثال این مربی‌ها معلوم نمی‌شود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم. با توجه به وقفه‌ای که سر بازی‌های تیم ملی به وجود آمد، شرایط برای همه تیم‌ها سخت شده و ما سعی کردیم شرایط تیمی خود را با یک بازی دوستانه به حالت طبیعی بازی‌ها نگه داریم و آماده مسابقه باشیم. ذوب‌آهن تیم پرمهره و باشگاه بزرگی است و امیدواریم بتوانیم یک بازی خوبی را ارائه دهیم.

او افزود: با یک بازی یا دو بازی شرایط‌مان متفاوت نمی‌شود و ترجیح می‌دهیم هر هفته بازی کنیم و در شرایط مسابقه باشیم. من دوست داشتم در لیگ وقفه‌ای نباشد. در بازی فردا (یک‌شنبه) آبشک را در اختیار نداریم و محروم است اما بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.

سرمربی فولاد خاطرنشان کرد: ما شناخت کامل از ذوب‌آهن داریم و می‌دانیم این تیم پرمهره است و می‌توانند هر لحظه شرایط را برای ما سخت کنند اما برنامه ما برای بازی مشخص است و برای بازی کار خود را به نمایش می‌گذاریم. ما برای هر بازی تمرین مشخص داریم و برای هر بازی تاکتیک خاص خود را داریم.

او درباره تیم ملی ایران تاکید کرد: نمی‌خواهم درباره شخصی صحبت کنم. ویلمتوس یکی از مربی‌های بزرگ دنیاست و کارنامه‌اش مشخص است. به نظرم ما قدر این مربی‌ها را نمی‌دانیم و  کسانی که به تیم می‌خواهند کمک کنند را از دست می‌دهیم. چند اسم می‌توانم بیاورم که از تیم جدا شدند و دوباره به تیم ملی برگشتند و با این کار شرایط را همیشه برای خود سخت می‌کنیم و بازیکنان و مردم با این کار ضرر می‌کنند. تیم ما به بحرین و عراق باخت و این شکست‌ها برای مردم سخت بود. در دورانی که من مقابل عراق بازی داشتم، در جام ملت‌های آسیا، شرایط خاصی داشتیم اما در این بازی‌ها وضعیت متفاوت بود و این برای ما ناراحت کننده‌ است. ما قدر داشته‌های خود را نمی‌دانیم و وقتی آن را از دست می‌دهیم، تازه می‌فهیم که چه چیزی از دست دادیم.

او درباره اینکه سعید آذری با وجود اینکه مدیرعامل ذوب‌آهن بوده درباره تیم ذوب‌آهن چیزی گفته خاطرنشان کرد : ایشان فقط درباره مدیریت صحبت می‌کنند و ایشان برای ذوب‌آهن زحمات زیادی کشیده‌اند و مجموعه ذوب‌آهن قدردان زحمات ایشان هستند. ما صحبتی درباره بحث فنی بایکدیگر نداشتیم. ایشان در راس باشگاه فولاد زحمات خود را می‌کشند.

او درباره مدیرعامل سعید آذری و اینکه او قبلا مدیرعامل ذوب‌آهن بوده گفت: حساسیت در بالای جدول و آخر فصل و حساسیتی در مدیران تیم وجود ندارد. حساسیت‌های بیرون اگر بخواهد در بازی تاثیر بگذارد، به نظر من بی‌معنا است.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---