1399/03/12
5:31
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 07 آذر 1398 5:35

نکونام: کمبود بازیکن داریم

سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید چند بازیکن تیمش درگیر حاشیه‌های غیر فوتبالی شده‌اند و در حق هواداران فولاد کم لطفی می‌کنند.

 

به گزارش سایت باشگاه باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر گفت: ما در دو بازی قبل علی‌رغم اینکه می‌توانستیم حداقل یک امتیاز به دست آوریم، به خاطر اشتباهات داوری بازی را واگذار کردیم. همه کارشناسان دیدند که یک پنالتی ۲۰۰ درصدی گرفته نشد. تیم‌ها در این وضعیت به هم نزدیک هستند و هر جابجایی می‌تواند در روند کار هر تیمی تاثیرگذار باشد. البته منکر این نمی‌شوم که تیم ما اشتباه فنی داشت اما شرایط ما طوری نبود که به بازی برگردیم.

 

او درباره بازی تیمش مقابل گل‌گهر گفت: ما تیم حریف را آنالیز کردیم و در دفاع تیم خوبی است و در حمله با توجه به مهاجم‌هایی که دارد می‌تواند خطرناک عمل کند. می‌دانم بازی سختی داریم اما برای این بازی سخت آماده هستیم. امیدوارم که بازی خوبی داشته باشیم و بتوانیم خوب عمل کنیم.

 

نکونام در ادامه اضافه کرد: یکسری اتفاقات دست ما نیست و موجب می‌شود نتیجه بازی عوض شود.ما کمبود بازیکن داریم و می‌خواهم بگویم که دو سه بازیکن در حق هواداران دارند کم لطفی می‌کنند. آن‌ها بازی نکردند و به مصدومیتی دچار شدند که  خارج از فوتبال بوده است. عمده‌ترین مشکل ما با این بازیکن‌ها هستند. من با این وجود از تیم جوانان و امید دارم استفاده می‌کنم. برای چند بازیکن تیم ما فوتبال در اولویت نیست و با توجه به اینکه قراردادهای خوبی دارند و برای باشگاه مشکل درست کردند، دارند کم‌لطفی می‌کنند. نیم فصل با توجه به یارگیری که داریم، کار ما راحت‌تر می‌شود. غیبت ملی‌پوشان تیم کار ما را سخت می‌کنند اما آن‌ها باید در تیم ملی باشند. تیم ما در حال پیشرفت است و هر کسی از قطار ما جا بماند، فرصت دیگری نخواهد داشت. امیدوارم این بازیکن‌ها برگردندند و خودشان را ثابت کند. یکی از این بازیکن‌ها یک بازی و نیم برای ما بازی کرده و دیگری سه هفته است که غیبت داشته و فشار روی تیم ما آورده است.

 

سرمربی فولاد درباره وضعیت آب و هوایی بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: تغییر آب و هوا زیاد بود. از هوای خوب اهواز و سرمای اصفهان در شروع بازی تاثیر گذار بود. ما در این بازی به خاطر ضعف چند بازیکن شکست خوردیم و در سه دقیقه اشتباه سریالی گل دریافت کردیم. در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که داشتیم توپ و میدان دست ما بود اما نتوانستیم موقعیت‌های خود را گل کنیم.

 

نکونام درباره تیم ملی ایران و شایعاتی که درباره سرمربی تیم ملی مطرح می‌شود گفت: من از یک مساله خوشحالم و اینکه از هر مربی دفاع کردم، بی دلیل نبود. زمانی که برانکو در تیم ملی بود، من موافق آقای برانکو بودم و دوست داشتم ایشان در تیم ملی بماند و دیدیم زمانی که او برگشت، چه نتاجی به دست آورد. در زمان کی‌روش هم با اینکه خیلی‌ها به او انتقاد می‌کردند، باز هم من از فوتبال کشورم حمایت کردم و الان هم شرایط بر وفق مراد ما نیست و این به پیکره فوتبال ما ضربه می‌زند.

 

او در پایان درباره اینکه تیم ملی به جام  جهانی صعود می‌کند یا خیر گفت:‌ اگر به جام جهانی صعود نکنیم، شاهکار است!

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---