1399/01/13
12:6
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 09 آذر 1398 8:44

نکونام: امیدوارم بازیکنانم ایوب والی را الگو قرار دارند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم بازیکنانم ایوب والی را الگو قرار دارند زیرا او به معنای واقعی کاپیتان تیم است. او در تیم بزرگی می کند و من از او ممنونم.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر گل گهر در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. با اینکه کمبود بازیکنان داشتیم، بازیکنانم تلاش زیادی کردند.

 

وی ادامه داد: تیمی که ۵ – ۴ – ۱ بازی می کنند، کار حریفش را سخت می کند. گل گهر می‌توانست شهرخودرو را ببرد زیرا بسته بازی می‌کنند و دل به بازی مستقیم و ضدحمله‌ها دارند. ما این را می‌دانستیم و به جز ابتدای نیمه دوم، فرصتی به آن‌ها ندادیم. در نیمه دوم آن‌ها بازتر شدند و ما هم تغییر تاکتیک دادیم و می‌توانستیم زودتر به گل دوم برسیم. از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم به این روند ادامه دهیم.

 

نکونام در پاسخ به این سوال که زیبایی بازی همراه با بردن برایش اهمیت دارد یا نه، گفت: بازی با ذوب‌آهن خوب بازی کردیم و موقعیتی به حریف ندادیم اما اتفاقی نیفتاد. متاسفانه در فوتبال آمار، تعداد پاس و این داستان‌ها مد شده اما باید ببینیم ظرفیت تیم چقدر است. داور بازی امروز قضاوت خوبی داشت و در همه صحنه‌ها تصمیم درستی گرفت. نکته دیگر این است که افرادی در خوزستان حضور دارند که می خواهند این تیم بالا نباشند اما روزی می‌رسد نام آن ها را افشا می کنم. اگر ببینم ادامه پیدا کند، اسم آن‌ها را می گویم زیرا تا روزی که سرمربی فولاد هستم برای این تیم می‌جنگم.

 

سرمربی فولاد در خصوص پا به توپ نشدن بازیکنان تکنیکی‌اش توضیح داد: حسن بیت‌سعید ۲ یا ۳ حرکت تکنیکی انجام داد و می‌توانست زودتر گل بزند. تیمی که بازی مستقیم انجام می دهد و بسته بازی می کند باعث می‌شود که هافبک‌ها از تیم خارج شوند. امروز صابر حردانی و بیت‌سعید چند باز این کارها را انجام دادند اما بازی مستقیم حریف ما را سخت کرد. امیدوارم بازیکنانم ایوب والی را الگو قرار دارند زیرا او به معنای واقعی کاپیتان تیم است. او در تیم بزرگی می کند و من از او ممنونم.

 

او درباره این که سینا مریدی مدت‌ها است در ترکیب این تیم حضور ندارد تصریح کرد: شما اگر مریدی را دیدید، سلام من را به او برسانید.

 

نکونام در پایان درباره شعارهایی که علیه فولاد در این بازی در استادیوم شنیده شد، گفت: حرف مردم همیشه برای من مهم است.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---