1399/04/12
14:3
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 19 آذر 1398 22:30

رجبی: عملکرد تیمی فولاد روز به روز بهتر می شود

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیمش در بازی با پارس جنوبی تنها در دقایقی نظم خود را از دست داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا رجبی مربی جوان تیم فولاد درباره دیدار با پارس جنوبی جم و پیروزی تیمشان گفت: همانطور که آقای نکونام پیش از بازی گفته بود، ما به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داشتیم و به نوعی مهم ترین بازی نیم فصل اول تیم ما بود که خدارا شکر موفق شدیم پیروز شویم. شاید آن فولاد همیشگی نبودیم اما با این حال قطعا لایق پیروزی در دیدار روز گذشته بودیم و به حقمان که سه امتیاز بازی بود رسیدیم.

وی درباره عملکرد تیمی‌شان نیز گفت: اگر گفته‌ایم که در برابر پارس جنوبی خوب نبودیم، منظور این نبوده که تیم حریف سوار بازی بوده است. منظور ما این است که نسبت به عملکردهای قبلی خود نتوانستیم نمایش درخشانی داشته باشیم

ميدانستيم از بازى چه ميخواهيم و اگر در ضد حملات دقت ميكرديم ٢ يا ٣ گل ميزديم.

در بازی روز قبل با همین عملکرد نیز لایق پیروزی بودیم و خدارا شکر که توانستیم دل هواداران خونگرم فولاد را شاد کنیم، از همه آنها که روز گذشته در کنار تیم بودند ممنونم و دست همگی هواداران فولاد و خوزستانی‌ها را به گرمی می‌فشاریم، تلاش ما برای این است که خنده را بر لبان هواداران پرشور و خوزستانی‌ها بیاوریم.


مربی تیم فولاد درباره قضاوت داور و همچنین صحبت های پارسی‌ها درباره خطای پنالتی نیز گفت: پس از پایان بازی، به جای اینکه ما معترض سوت‌های داور باشیم، آنها اعتراض کردند. من برای آقای اکبریان و تمام داورها ارزش زیادی قائل هستم اما فکر می کنم که ایشان با سوت های پرتعداد و بعضا اشتباه خود ، باعث شد نظم تیمی ما از بین برود، او نه تنها صحنه های 50-50بلکه 60-40 را نیز به سود پارس می زد.

درباره صحنه پنالتی نیز باید بگویم که مگر جای استوک می تواند بیانگر این باشد که یک صحنه پنالتی بوده یا خیر؟ به نظرم عادت كردند به پنالتى.

من معتقدم در آن صحنه اصلا خطایی از سوی مدافع ما رخ نداد و حتی همان ضربه آزاد هم نباید برای تیم حریف گرفته می شد، خدا را شکر میکنیم که تصمیمات داوری در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود، این فصل در بازی های ذوب آهن و پرسپوليس از داوری ضربه خورده ایم و امیدواریم که داوران نه فقط برای ما بلکه در تمامی دیدارها، عدالت را رعایت کنند و حق به حقدار برسد.

وی درباره غیبت چند بازیکن تیمش در بازی با پارس جنوبی جم نیز گفت: بوعذار مصدوم بوده و بعضا بازیکنان دچار مشکلاتی شده اند که مسأله کاملا درون خانوادگی است و ما ترجیح می‌دهیم که این مسائل را در خانواده خود حل کنیم. انشالله با درایت آقای آذری و نکونام این مسائل حل می شوند و فولاد قدرتمند تر در میادین حاضر می‌شود.

رجبی در انتها درباره دیدار با تراکتور گفت:  همانطور که آقای نکونام گفته ما بازیکن  میلیاردی در این فصل نداشته ایم، اما شما آن طرف میدان را نگاه کنید که چه خرجی کرده اند.

باخت روز گذشته تراکتور برابر گسترش فولاد ما را از تلاش غافل نمی‌کند چرا که می دانیم تراکتور تیم پرقدرتی است و البته بازی در هوای سرد تبریز کمی کار مارا سخت می‌کند، در هر حال تنها و تنها به سه امتیاز بازی فکر می‌کنیم و امیدواریم که با برد در آخرین بازی نیم فصل، برای شروع پر‌قدرت در ادامه مسابقات آماده شویم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 2175
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---