1398/12/10
7:46
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 21 آذر 1398 23:34

رجبی: براساس کار تیمی و نظم تاکتیکی جلو می‌رویم

مربی تیم فولاد خوزستان گفت: براساس کار تیمی و نظم تاکتیکی جلو می‌رویم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمید رضا رجبی که در غیاب جواد نکونام در نشست خبری قبل از بازی با تراکتور حضور یافته بود، درباره این بازی عنوان کرد: متأسفانه جواد نکونام سرماخوردگی شدیدی داشت که به همین خاطر به نشست خبری نیامد و گفت که از شما عذرخواهی کنم. ما فردا مقابل تیمی شناخته‌شده و قوی بازی می‌کنیم. تراکتور از لحاظ بازیکنی هزینه زیادی کرده و بازیکنان بسیار خوبی دارد. آن ها کاپیتان‌های تیم ملی را در اختیار دارند و بازیکنانش می‌توانند در هر لحظه نتیجه بازی را تغییر دهند.

وی ادامه داد: تراکتور نباید اینجای جدول (رتبه نهم) باشد و می‌توانست در صدر جدول باشد. تراکتور تیم قدرتمندی است و بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت. ما بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریم. شیمبا چهارکارته است و میثم دورقی و عباس بوعذار هم محروم هستند. چند بازیکن دیگرمان از جمله سینا مریدی، فرزاد جعفری و امیرحسین باقرپور را هم در کنار خود نداریم.

مربی فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که این تیم برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده است یا خیر، تصریح کرد: فولاد براساس کار تیمی و نظم تاکتیکی جلو می‌رود و براساس مهره‌هایش بازی نمی‌کند. ما نظم تاکتیکی خوبی داریم و در هفته‌های گذشته این موضوع را نشان داده‌ایم. ما به دنبال کسب سه امتیاز هستیم، اما نه اینکه به خاطر آن، بی‌مهابا حمله کنیم. ما به دنبال استفاده از نقاط ضعف تراکتور هستیم تا سه امتیاز را بگیریم.

رجبی در پاسخ به این پرسش که شاگردان نکونام چقدر به برنامه‌های خود تا نیم‌فصل رسیده‌اند، بیان کرد: پس از اینکه نکونام به فولاد آمد، نفراتی را به باشگاه معرفی کردیم تا آنها را جذب کنیم. با توجه به اینکه بودجه باشگاه فولاد محدود است، اولویت‌های اول ما جذب نشدند و بازیکنانی را گرفتیم که با توجه به بودجه باشگاه، منطقی بود. برنامه ما این بود که در نیم‌فصل اول، تیم خوبی روانه میدان کنیم و در نیم‌فصل دوم با تقویت کردن تیم، به رده‌های بالای جدول برسیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---