1398/12/10
7:42
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 05 دی 1398 16:35

با تاکید بر گسترش همکاری ها برای موفقیت فولاد؛

جلسه هماهنگی باشگاه فولاد خوزستان و اداره کل ورزش برگزار شد.

جلسه هماهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و افشین حیدری، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان با يکديگر دیدار کرده و پیرامون آخرین شرایط ورزش فوتبال و فعالیت های فولاد خوزستان در این رشته پرطرفدار به گفتگو پرداختند. در این جلسه که در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، سعید آذری بر لزوم افزایش همکاری و هماهنگی های فی مابین تاکید کرد و افزود: خوشبختانه تیم های فوتبال استان عملکرد قابل قبولی در نیم فصل نخست لیگ داشته اند اما فولاد به عنوان پرافتخار ترین و پرهوادار ترین تیم لیگ برتری خوزستان، برای کسب بهترین جایگاه در پایان رقابت ها برنامه ریزی کرده است که جا دارد اداره ورزش و جوانان نیز در این مسیر از باشگاه فولاد حمایت کنند. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین در این جلسه از افشین حیدری به عنوان یکی از ورزشکاران با اخلاق و تحصیلکرده کشور یاد کرد و افزود: قطعاً حضور مدیرانی ورزشی و جوان می تواند تا اندازه زیادی در موفقیت های ورزشی استان نقش داشته باشد و اعتقاد دارم که حضور ایشان موهبتی در ورزش خوزستان است و برکات خوبی خواهد داشت. آذری همچنین در ادامه به حمایت های همه جانبه مهندس محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از ورزش اشاره کرد و گفت: شرکت فولاد خوزستان در میان صنایع کشور یکی از متعهدترین آنها نسبت به جامعه بشمار می رود که با ساخت ورزشگاه مجهز شهدای فولاد خوزستان و تیمداری در سطوح مختلف سنی نشان داده همواره سعی در ایجاد شادابی و پیشرفت ورزش داشته است. البته نیاز است در این بین، سایر سازمان ها نیز نگاه مسئولانه تری به ورزش به عنوان یک مقوله اجتماعی داشته باشند و هرکدام نقش خود را ایفا کرده و بخشی از کاستی ها را پوشش دهند. گفتنی است، در این جلسه طرفین همچنین در خصوص سایر مسائل مربوط به ورزش استان بویژه ورزش محلات به بحث و گفتگو پرداختند و مقرر گردید در خصوص مشارکت باشگاه فولاد با اداره کل ورزش و جوانان در این خصوص برنامه ریزی و هماهنگی صورت پذیرد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---