1399/04/12
14:36
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 24 دی 1398 18:53

توضیحات مدیر آکادمی فولاد درباره عملکرد امسال تیم‌های پایه

مهدی‌پور: فولاد از بازیکن ‌سازی دست نمی‌کشد

تیم فولاد در این فصل 14 بازیکن ملی‌پوش در تیم‌های ملی پایه دارد و امسال 13بازیکن از رده پایه در تیم‌های فولاد و فولادنوین حاضر هستند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان، آکادمی فولاد خوزستان یکی از منابع اصلی بازیکن‌سازی در جنوب کشور است. باشگاه سرخ‌پوش اهواز نگاه ویژه‌ای به تیم‌های پایه و بحث ساخت بازیکن و ارائه به تیم‌ بزرگسالان باشگاه دارد که در سال‌های اخیر نیز حضور پرتعداد بازیکنان آکادمی در تیم‌های ملی ، باشگاه‌های لیگ برتری و لیگ یکی گواه بر این ادعاست.


اکبر مهدی پور مدیر آکادمی فولاد در گفت و گو با سایت باشگاه، درباره آکادمی فولاد و عملکردش گفت: آکادمی فولاد به مانند گذشته با تمام توان برای ساخت بازیکنان و ارائه به تیم‌ بزرگسالان، فولادنوین و البته‌ تیم‌های ملی تلاش می‌کند. من و همکارانم در این مجموعه تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم جوانان استان را در راه درست و پیشرفت قرار بدهیم و در تلاش هستیم تا هرچه بیشتر نماینده در تیم‌های بزرگسالان و تیم‌های ملی داشته باشیم. جا دارد یک تشکر از کلیه کادرهای پایه که زحمات شبانه روزی بسیاری می‌کشند، داشته باشم.

وی اینچنین ادامه داد: ما در 8 رده(نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، زیر 17سال، زیر 15سال، زیر 13سال، زیر 12سال) تیم‌داری می‌کنیم و آکادمی فوتبال ما نیز از سن 5 تا 13 سال بازیکن دارد که تیم‌های ما در رده‌های مختلف اینچنین نتیجه گرفته‌اند:
زیر 12سال: آمادگی برای تکمیل تیم 13 سال
زیر 13سال: آماده‌سازی برای مسابقات استانی
نونهالان: صعود به عنوان تیم اول به مرحله دوم لیگ برتر
زیر 15سال: آماده‌سازی برای مسابقات مناطق کشور
نوجوانان: صعود به عنوان تیم اول به مرحله دوم لیگ برتر
زیر 17سال: قهرمان مسابقات اهواز
جوانان: صدر جدول با 33 امتیاز تا پایان هفته شانزدهم
امید: صدرجدول با 37 امتیاز تا پایان هفته شانزدهم

مهدی‌پور همچنین افزود: ما در سه سال اخیر نزدیک به 20 بازیکن خروجی از آکادمی در لیگ برتر و لیگ یک داشته‌ایم که اکنون چه در تیم فولاد و چه در تیم‌های دیگر لیگ برتری و لیگ یکی بازی می‌کنند. همچنین بازیکنانی به نام‌های سیدرضا موسویان، علیرضا باویه، امیدصیدالی، سعادت حردانی، عقیل عنافچه، محمدرضا گلی، علیرضا سواری از تیم پایه در تیم بزرگسالان حاضر هستند، بازیکنانی چون امین حزباوی، علی عالی نژاد، پارسا گله‌دار نیز در تمرینات تیم بزرگسالان حضور دارند و این فرصت را دارند تا خود را به کادرفنی نشان بدهند که باید تشکر ویژه از آقای نکونام بابت این نگاه مثبت به آکادمی داشته باشم. همچنین 6 بازیکن از آکادمی به نام‌های یوسف کی‌شمس، بهنام بازرگان، دانیال شیرالی، محمد غلام‌زاده، کیوان یار احمدی و نیما کوچی در تیم فولادنوین حاضر هستند.

وی ادامه داد: ما 14 ملی‌پوش در رده های پایه داشته ایم که حاکی از عملکرد مثبت و راضی‌کننده آکادمی دارد‌. درب‌های آکادمی به روی تمامی بازیکنان بااستعداد خوزستانی باز است، کلیه بازیکنان رده‌های پایه بومی استان هستند و بازیکنان با استعداد دیگری در آکادمی حضور دارد که می‌توانند در آینده ستاره فوتبال ایران شوند.

مدیر آکادمی فولاد در ادامه گفت: جا دارد تشکر ویژه‌ای از مدیرکارخانه، اعضای هیأت مدیره باشگاه فولاد و آقای آذری مدیرعامل باشگاه کنم که نگاه ویژه‌ای به تیم ما دارند و از هر حمایتی دریغ نمی‌کنند. از آقای نکونام نیز ممنونم که با چشمانی تیزبین تیم‌های پایه را دنبال می‌کنند و انگیزه مضاعفی به بازیکنان رده‌های پایه می‌دهد. قطعا در تیم‌های پایه ما بازیکنان با استعداد دیگری وجود دارند که با حضور آقای نکونام و همچنین آقای آذری در رأس باشگاه، می‌توانند پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کنند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 2175
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---