1399/01/17
7:39
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 16 بهمن 1398 21:46

نکونام: فولاد از همه مهم‌تر است حتی نکونام!

تیم فولادخوزستان در دیداری خانگی موفق شد تا برابر شهر خودرو مشهد به پیروزی برسد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با شهرخوردو و کسب نتیجه 2 بر صفر پاسخ خبرنگاران را داد که در ادامه آن را می خوانید:

می توانستیم بیشتر گل بزنیم

نیمه اول باید دو گل می زدیم، بازی های شهرخودرو را دیده ایم و شما دیدید چقدر بازیکنان ما خوب بازی کردند و چقدر توانستیم موقعیت خلق کنیم. تلاش مان و تاکتیک تیمی ما به ثمر نشست و توانستیم 2 گل بزنیم، اگر از خود گذشتگی بیشتری داشتیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم ولی از شکل بازی مان و شهامت بازیکنان مان خیلی راضی هستم.

به بازیکنانم تبریک می گویم

از تمام بازیکنانم تشکر می کنم که مردانه جنگیدند و خوب بازی کردند اما هنوز اتفاقی برای  ما نیفتاده است و تازه اول راه در شروع نیم فصل هستیم. نباید فراموش کنیم که تیم های خوب دیگری مانده اند و باید هر روز تمرین کنیم برای بهتر شدن و نتایج بهتری کسب کنیم.

پدیده نزدیک دروازه مان هم نشد

وقتی بازی صفر بر صفر بود شهرخودرو حتی نزدیک به دروازه مان هم نشد. شهرخودرو از دقیقه 75 فقط بازی مستقیم کرد و تمرکز روی کارهای دفاعی خیلی مهم بود. شهرخوردو تیمی است که مالکانه بازی می کند اما امروز هم گل زدیم و هم مالکیت توپ را در اختیار داشتیم.

خریدهای جدید ما کاملا راضی کننده هستند

پاتوسی هنوز نتوانسته خودش را به شرایطی برساند که نود دقیقه را به طور کامل در میدان حضور داشته باشد. دیدیم که او در نیمه اول چه بازی باکیفیتی را ارائه داد. در فوتبال مالکانه ما در خلق موقعیت به خوبی عمل کرد. فرشاد احمدزاده که هم در بازی امروز و هم در بازی قبلی توانست کیفیت خوبی از خود به نمایش بگذارد. سینا و زبیر هم آمادگی حضور در ترکیب را نداشتند ولی وقتی شرایط بازی پیدا کنند می توانند به تیم کمک کنند همان طور که دیدیم سینا در بازی اول و زبیر هم در دو بازی اخیر توانست بازی خوب و جنگنده ای به نمایش بگذارند.

به همه بازیکنانم فکر می کنم

تیم ما اکنون شکل گرفته است و می توانیم به تمام بازیکنان مان فکر کنیم. الان مثل نیم فصل اول نیست که بازیکنان کمی در تیم داشته باشیم. در حال حاضر رقابت در تیم ما بالاست اما رفاقت در آن بیشتر است و این موضوع به من امید زیادی می دهد.

داوری کرمانشاهی و تیمش فوق العاده بود

چیزی که خیلی دلم می خواهد امروز و الان درباره آن صحبت کنم این است که شاید پس از خیلی از بازی ها شده که ما درباره داوری هم صحبت کرده ایم اما درباره امروز باید به تیم داوری خسته نباشید بگویم و از آنها تشکر کنم. شاید ما به بعضی صحنه ها هم اعتراض داشتیم اما واقعا داوری فوق العاده ای انجام شد. به آقای کرمانشاهی تبریک می گویم و اگر اشتباهی هم صورت گرفت برای هر دو تیم کاملا مشخص بود که سهوی اتفاق افتاده است. اصلا رفتار ایشان به گونه ای بود که اگر من مربی می خواستم اعتراضی به او بکنم با دیدن رفتارش کاملا شرمنده می شدم. داور چهارم در کنار زمین و کمک داوران هم همینطور بودند. علیرغم این که در یکی دو صحنه به داوری اعتراض داشتیم باید به داوران این بازی خسته نباشید بگوییم.

بازیکن باشعور در هر پستی بازی می کند

عارف آقاسی بازیکن جوان و آینده داری است و در دفاع وسط برای ما خیلی خوب بازی کرد او در تیم امید هم حضور داشت چون حق وی بود اما او برای پیشرفت بیشتر باید خیلی چیزها را یاد بگیرد. همه دیدند که او در جریان بازی امروز در جناح چپ به میدان رفت که نه جناح تخصصی او بود و نه از پای تخصصی او استفاده شد اما همه دیدند که چه بازی خوبی از او نمایش داده شد. بازیکن وقتی شعور فنی بالایی دارد در هر پستی می تواند بازی کند. فرزاد جعفری هم امروز توانست بازی خوبی نشان دهد و همه ما هم ممنون او هستیم. به هرحال برای همه ما فولاد از همه چیز مهم تر است در آخر این تیم فولاد است که می ماند و ما هم باید تلاش کنیم تا فولاد روز به روز بزرگتر شود.

نتیجه دربی برایم اهمیتی ندارد

اگر بگویم حتی نمی رسم بازی دربی را ببینم هم بیراه نگفته ام چرا که ما هم در آن ساعت بازی دوستانه داریم و اساسا هر اتفاقی که در آن بازی بیفتد برای ما اهمیتی ندارد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---