1399/07/07
15:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 20 بهمن 1398 16:15

اطلاعیه باشگاه فولاد جهت غنی‌سازی موزه و تالار افتخارات باشگاه

باشگاه فولاد خوزستان در نظر دارد موزه و تالار افتخارات باشگاه خود که شامل انواع جام‌ها، توپ‌ها، کفش‌ها ، لباس‌ بازیکن‌های فولاد در لیگ‌های متفاوت است را در محل ورزشگاه شهدای فولاد راه‌اندازی کند. باشگاه فولاد در تلاش است گنجینه‌ای غنی، راه اندازی کند تا با گشت و گذار در این تالار، تاریخ مکتوب باشگاه فولاد خوزستان را بتوان دید و از آن لذت برد. این تالار به هواداران این فرصت را می‌دهد تا به گذشته بازگردند و تاریخچه، قهرمانی‌ها و بازی‌های جذاب و نوستالژی را دوباره در ذهن‌شان بازسازی کنند.

از تمام پیشکسوتان، هواداران، بازیکنان، خبرنگاران و دیگر عزیزان علاقه‌مند خواهشمند است تا در صورت علاقه، عکس‌ها و یا کلیه وسایل نوستالژی خود که مرتبط با باشگاه فولاد خوزستان است را به موزه و تالار افتخارات این باشگاه اهدا کنند تا یک تالار غنی‌تر را در باشگاه فولاد داشته باشیم و این تالار الگویی برای دیگر باشگاه‌ها شود تا این فرهنگ در فوتبال ایران نیز به مانند فوتبال روز دنیا جا بیفتد.

آثار تحویل شده به موزه و تالار افتخارات باشگاه فولاد ضمن اینکه به نام اهداکننده آن ثبت شده، با نگهداری از آنها در محیط و شرایط مناسب، از تخریب و یا از بین رفتن آن جلوگیری می‌شود.

 علاقه‌مندان می‌توانند آثار نوستالژی و قدیمی خود را به باشگاه فولاد خوزستان واقع در کیلومتر ۱۰ جاده اهواز- بندر امام خمینی(ره)، جاده اختصاصی شرکت فولاد خوزستان، تحویل داده و همچنین عکس های خاطره انگیز خود را به آدرس ایمیل nostalgia@fooladfc.ir ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۹۹۵۴۰-۰۶۱ تماس حاصل فرمایید.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---