1399/04/26
19:7
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 23 بهمن 1398 11:24

اطلاعیه کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان

دعوت از فولادی‌ها و خوزستانی‌های مقیم استان های تهران و البرز

کانون هواداران باشگاه فولادخوزستان در خصوص دیدار با پیکان در ورزشگاه شهدای‌ شهرقدس اطلاعیه‌ای صادر نمود.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، تنور لیگ در نیم‌فصل دوم داغ و داغ‌تر می‌شود، فولادمردان در بازی قبل خود در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان موفق شدند تا تیم قدرتمند شهرخودرو که نماینده ایران در مسابقات آسیایی است را با دو گل شکست بدهند. شاگردان جواد نکونام باید در هفته بیستم لیگ برتر روز جمعه ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس  به مصاف تیم پیکان بروند، در این خصوص کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.

در این اطلاعیه آمده است:

"به نام خدا
با سلام خدمت تمام همراهان و همدلان باشگاه فولاد

تمام تلاش دست‌اندرکاران باشگاه فولاد این بوده که تیم فولاد در لیگ برتر تیمی لایق باشد تا مایه شادی و افتخار هواداران عزیز بشود. هوادارانی که همیشه در سرما و گرما، شرجی، گردوخاک و ... کنار تیم بوده‌اند و سرمایه اصلی ما بوده و هستند. هواداران عزیز و پرشور فولاد، پشت ما همیشه به شما گرم بوده و تا هستید هیچ غمی برای مواجه با سختی‌ها و مشکلات نخواهیم داشت.

روز جمعه دیدار مهمی برابر تیم خوب پیکان در ورزشگاه شهدای شهرقدس خواهیم داشت و از تمام هواداران فولاد و خوزستانی‌های مقیم استان های تهران و البرز دعوت می‌کنیم که در این مسابقه نیز به مانند همیشه یار و یاور تیم خود بوده و باعث دلگرمی آن‌ها در فصل زیبای زمستان شوند. امید است که پس از پایان بازی، در کنار هم موفقیت را جشن بگیریم، هرچند که شما برای حضور در این دیدار نیاز به دعوت ندارید و به مانند همیشه پیشگام برای حمایت از تیم خواهید بود.

با آرزوی موفقیت برای فولاد و فولادی

کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان"

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---