1399/04/23
16:29
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 27 بهمن 1398 16:44

فکرهای بزرگی در سر داریم

عبدالله زاده: مغرور نمی‌شویم و ادامه می‌دهیم

تیم فولاد در دیدار اخیر مقابل پیکان به پیروزی رسید و با کسب سی امتیاز جایگاه ششم جدول را مال خود کرد.


به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، احمد عبدالله زاده در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره دیدار با پیکان این‌چنین گفت: بازی سنگینی برای ما بود، تیم پیکان با توجه به تغییر سرمربی تغییر روش داده بود و تلاش زیادی می‌کردند که بازی را پیروز شوند و بتوانند کمی در جدول آرامش داشته باشند، ماهم فقط برای برد به میدان رفتیم و خدارا شکر توانستیم سه امتیاز بازی را مال خود کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و هدف‌های بزرگی در سر داریم.وی همچنین گفت: برای هر بازی نوع تمرینات، آنالیز و بازی تیمی ما فرق خواهد کرد و متناسب با تیم مقابلمان خواهد بود. دو برد مهم و شیرین در دو هفته اخیر کسب کرده‌ایم اما نباید فکر کنیم که دیدارهای دیگر ساده هستند، شاهین بوشهر تیم خوبی است و به روزهای اوج رسیده اما آنها باید در ورزشگاه خانگی ما بازی کنند و این یک پوئن مثبت برای ماست. به هیچ وجه مغرور نخواهیم شد و با تمام توان برای کسب سه امتیاز دیدار با شاهین و سپس ماشین‌سازی برنامه ریزی و تلاش می‌کنیم.هافبک تیم فولاد درباره برنامه فشرده تیم در اسفندماه نیز گفت: در این ماه پنج بازی خواهیم داشت و هرچقدر به آخر اسفند نزدیک می‌شویم، فشردگی بازی‌ها برای ما بیشتر می‌شود. اما باید این موقعیت را تبدیل به فرصت کنیم، چهار بازی از این پنج دیدار در اهواز برگزار و این باید برگ برنده ما باشد. قطعا کادرفنی به گونه‌ای برنامه ریزی می‌کند که تیم از نظر بدنی هیچ مشکلی برای این بازی‌ها نداشته باشد.
وی افزود: بازی در اهواز برای هر تیمی سخت خواهد بود چراکه هواداران ما 90 دقیقه از تیم حمایت می‌کنند و به حضورشان می‌بالیم. در بازی قبل آنقدر هواداران به ما لطف داشتند که هیچکدام احساس غریبی نکردیم و خدارا شکر توانستیم با یک پیروزی شیرین خستگی راه از اهواز تا تهران را از بدنشان بیرون کنیم و انشالله با کمک همدیگر بتوانیم به روزهای اوج و موفقیت برسیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---