1399/05/19
12:36
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 03 اسفند 1398 16:41

پریرا: پتانسیل گرفتن سهمیه آسیایی را داریم

 مهاجم تیم فولاد می‌گوید اگر سهمیه می‌خواهند باید در سه بازی آینده خود سه پیروزی را کسب کنند.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایط فعلی ما خوب است و قرار گرفتن در رده ششم نشان می‌دهد که تا الان عملکرد مثبتی داشته‌ایم. خوشبختانه با اضافه شدن چند بازیکن جدید، شرایط فنی تیم بهتر شد و با این بازیکنان و کادر فنی، می‌توانیم به این امیدوار باشیم که جایگاه مناسبی را در پایان فصل به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا فولاد می‌تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد؟»، تأکید کرد: رقابت در بالای جدول فشرده است و فولاد هم با خیلی از تیم‌ها قابل قیاس نیست. با این حال تیم ما از لحاظ فنی این پتانسیل را دارد که سهمیه بگیرد، البته اگر می‌خواهیم سهمیه بگیریم باید سه برد پشت سر هم بیاوریم که توان انجام این کار را داریم.

پریرا خاطر نشان کرد: ما تا پایان سال 98 باید پنج بازی انجام دهیم. در دو هفته آینده میزبان شاهین بوشهر و ماشین‌سازی هستیم که گرفتن شش امتیاز از این دو بازی فوق‌العاده خواهد بود، بعد از این دو بازی هم با نساجی در زمین این تیم روبه‌رو خواهیم شد، سپس به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌رویم و بازی آخرمان هم برابر استقلال در اهواز است و چهار بازی خانگی این فرصت را به ما می‌دهد تا امتیازهای‌مان را در بیشتر کنیم.

مهاجم فولاد که در 37 سالگی همچنان در سطح حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کند، درباره وضعیت خودش تصریح کرد: همیشه سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم تا پایان لیگ گل‌های بیشتری بزنم. من توجهی به شرایط سنی‌ام ندارم و مهم این است که از لحاظ بدنی آماده باشم.

منبع خبر : تسنیم

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---