1399/04/23
15:53
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 05 اسفند 1398 22:25

استعفای آذری از انتخابات هیئت‌رئیسه فدراسیون

آذری: می‌خواهم تمام وقتم را روی فولاد بگذارم

مدیرعامل فولاد با انتشار نامه‌ای اعلام نمود که از عضویت برای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال استعفا داده است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در این‌باره به خبرنگاران گفت: استعفا دادم و می خواهم وقتم را روی فولاد بگذارم. می رویم دنبال اصلاح اساس نامه و به زودی امضای ١٠ عضو مجمع را تقدیم اعضا می کنیم. هر زمان اساس نامه اصلاح شد دوباره برای در اختیار گرفتن این پست های مدیریتی تلاش می کنم.

او در مورد اینکه فغانپور مدیر حقوقی فدراسیون فوتبال اعلام کرده که امکان اصلاح اساس نامه در مجمع پیش رو نیست هم گفت: ایشان که نمی تواند از این حرف ها بزند و اساس نامه این اختیار را به او نمی دهد. کاش خودش برود یک بار اساس نامه را بخواند و اینقدر راحت اظهار نظر نکند. مجمع باید در این باره بحث و تبادل نظر کند و ایشان حق اظهار نظر ندارد.

مدیرعامل فولاد در مورد برگزاری لیگ در شرایطی که ویروس کرونا شایع شده هم گفت: این بازی با جان مردم، بازیکنان و خبرنگاران است و مثل اینکه یک عده نمی خواهند متوجه شوند این ویروس چقدر جدی است. متاسفانه همه چیزمان به همه چیزمان می آید.

آذری در مورد اینکه گفته می شود انتخابات فدراسیون مهندسی شده خواهد بود هم گفت: اولا روز مهندس را تبریک می گویم و از این لفظ استفاده نکنید چون مهندسی شغل شریفی است. من می گویم این زد و بند و لابی های فوتبالی است که برای رسیدن به پست ریاست وجود دارد. البته من نمی گویم این اتفاق دارد رخ می دهد و فقط می گویم باید اعضای مجمع اتفاق های خوبی را رقم بزنند تا بعداً حسرت انتخابم را نخوریم.

او در پاسخ به این سوال که اگر مدیرعامل سپاهان بود آیا برابر پرسپولیس بازی می کرد یا نه هم گفت: هرموقع در این شرایط قرار گرفتم در این باره تصمیم گیری می کنم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---