1399/04/26
18:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 08 اسفند 1398 20:12

پس از پیروزی برابر شاهین بوشهر

نکونام: باید با گل‌های بیشتری پیروز می‌شدیم

تیم فولاد موفق شد تا در ورزشگاه بدون تماشاگر شهدای فولاد با تک گل آیاندا پاتوسی برابر شاهین بوشهر به پیروزی رسید.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام بعد از پیروزی تیمش برابر شاهین بوشهر در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم و اگر دقت می‌کردیم در نیمه اول می‌توانستیم به راحتی با نتیجه 2 یا 3 بر هیچ بازی را ببریم. مقداری بی‌دقتی باعث این اتفاق شد. بازی رفت و برگشت دروازه‌بان تیم شاهین بوشهر باعث این شد که ما بازی را یک بر صفر ببریم. ما باید در دو بازی رفت و برگشت با گل‌های بیشتری پیروز می‌شدیم. این دروازه‌بان به خوبی بازی کرد و مانع شد که ما گل‌های بیشتری بزنیم.

وی افزود: ما خیلی خوب توانستیم شاهین را کنترل کنیم، تیمی که در 4 بازی 10 امتیاز داشت و 8 گل زده به ثمر رسانده بود، توانستیم موقعیتی را به شاهین ندهیم. ما اگر بیشتر دقت می‌کردیم با گل‌های زیادی پیروزی می‌شدیم. تیم ما مستحق پیروزی بود.

نکونام تأکید کرد: من به بازیکنانم تبریک می‌گویم. با توجه به اینکه هوادارانمان در این بازی حضور نداشتند، توانستند خیلی خوب و باانگیزه بازی کنند، نتیجه خوبی را رقم بزنند و کنترل خیلی خوبی را بر بازی داشته باشند. ما می‌دانستیم که اگر شاهین بازی مستقیم را انجام دهد، این ایده‌آل ما است و ما توانستیم آنها را کنترل کنیم و به آنها ضربه بزنیم و با کمی بدشانسی بازی را یک بر صفر بردیم.

سرمربی تیم فولاد در مورد روند رو به رشد این تیم عنوان کرد: ما در همه بازی‌ها تمام تلاشمان را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم بتوانیم همین روند را ادامه دهیم و بهترین نتایج را کسب کنیم. تیم ما نشان داده لیاقت و شایستگی این بردها را داشته است.

وی در خصوص اینکه در آینده تیم فولاد چه تاکتیکی خواهد داشت، گفت: من نمی‌توانم تاکتیک تیمم را لو دهم و در اینجا آن را مطرح کنم.

نکونام درمورد حضور نداشتن تماشاچیان در این دیدار گفت: وقتی تماشاچیان حضور دارند یک هیجان دیگری به بازی داده می‌شود. ما در بازی مقابل پدیده همین شرایط را داشتیم ولی در آن بازی نمی‌شد این همه موقعیت خوب ایجاد کرد ولی در بازی با شاهین می‌دانستیم که شاهین چگونه بازی می‌کند و ایده‌آل ما است. ما تیم شاهین را آنالیز کردیم و این تیم در 4 بازی آخر خود موقعیت‌های زیادی داشت و تیم ما تنها تیمی بود که به آنها موقعیت نداد و همه حرکاتش را کنترل کردیم. بازیکنان ما در تمرین تمرکز بالایی دارند و آن را در زمین نشان می‌دهند. چیزی که الان خیلی مهم است، این است که ما این بازی را هم دوست داشتیم با هوادارانمان به میدان می‌رفتیم، کاری که در بازی با پدیده انجام دادند و به ما خیلی کمک کردند.

سرمربی تیم فولاد در مورد قضاوت این دیدار افزود: من درمورد قضاوت آقای همرنگ باید بگویم ایشان تا به حال برای ما قضاوتی نداشته‌اند و باید بگویم عالی قضاوت کردند. من بعد از بازی از خودشان هم تشکر کردم و نمی‌دانم این داورها قبلا کجا بودند و الان به لیگ ما اضافه شدند. اگر ما چیزی می‌گوییم برای این است که فوتبال ما پیشرفت کند. اگر اشتباهی بشود اعتراض می‌کنیم و امروز آقای همرنگ فوق‌العاده قضاوت خوبی داشتند و بازی را به خوبی کنترل کردند و در این بازی درگیرانه و اینکه زمین شرایط مناسبی را بعد از دو روز بارندگی نداشت، توانستند به خوبی بازی را کنترل کنند. من از گروه داوری تشکر می‌کنم.

وی در مورد عملکرد تیمش تصریح کرد: من در تمرینات تمام تلاشمان را می‌کنیم و در تمام بازی‌ها این تلاش‌ها را می‌کنیم و با تمرکز ظاهر می‌شویم.

نکونام در مورد مصدومیت شهاب گردان گفت: در تمرینات پیش از شروع این دیدار شهاب را از دست دادیم و باید ببینیم بعد از MRI که پزشکان از او می‌گیرند مصدومیتش چگونه است و مرادیان هم در اولین حضورش خیلی خوب ظاهر شد.  

سرمربی تیم فولاد در مورد بیماری کرونا و سلامتی بازیکنان عنوان کرد: همه باید به فکر سلامتی و فوتبال باشیم من دیگر از این به بعد در مورد این صحبت نمی‌کنم و باید منتظر تصمیمات مسؤولان باشیم.

وی در مورد عملکرد پاتوسی اظهار داشت: یک مثالی است که می‌گوید هر چقدر پول بدهید آش می‌خورید. بازیکنانی که در فوتبال اروپا و دنیا به تنهایی نتیجه بازی را تغییر می‌دهند هزینه زیادی می‌کنند. در تیم ما فقط پاتوسی نیست. در تیم ما همه زحمت می‌کشند. فرشاد احمدزاده، نیک‌نفس، با توجه به خریدهایی که در نیم فصل دوم انجام داده‌ایم مشخص است که تیم ما یک روحیه دیگری دارد و بازیکنانی که در نیم فصل اول برای ما زحمت کشیده‌اند از آنها تشکر می‌کنیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---