1399/04/23
16:52
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 10 اسفند 1398 20:24

هواداران روح فوتبال هستند

آبشک: فقط به بازی با ماشین‌سازی فکر می‌کنیم

تیم فولادخوزستان در این هفته از مسابقات موفق شد در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان با تک گل آیاندا پاتوسی برابر شاهین بوشهر به پیروزی برسد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، محمد آبشک هافبک تیم فولادخوزستان در گفت وگو با رسانه باشگاه درباره دیدار مقابل شاهین بوشهر و کسب سه امتیاز دیدار گفت: بازی سختی مقابل این تیم داشتیم، درست است شاهین در نیم‌فصل نخست در انتهای جدول حضور داشت اما تغییراتی در نیم‌فصل داشته و سه بازی قبل خود را پیروز شده بود. ما آنالیز خوبی از این تیم داشتیم، تمام راه‌های ممکن برایشان را بستیم و فکر می‌کنم هیچ موقعیتی به آن‌ها ندادیم. می‌توانستیم حتی گل‌های بیشتری نیز بزنیم که روز خوب گلرشان بود اما خدارا شکر در نهایت موفق شدیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز را مال خود کنیم.

وی همچنین افزود: ما تفکرمان بازی به بازی است، اکنون تنها به فکر دیدار با ماشین‌سازی هستیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. تیممان در نیم‌فصل به‌خوبی تقویت شده و فکر می‌کنم با اضافه شدن چند بازیکن کامل‌تر شده‌ایم. تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا نتایج خوبی در ادامه لیگ بگیریم و در نهایت جایگاهی در شأن مردم خوزستان، نام فولاد و هواداران پرشور خود به دست بیاوریم.

هافبک فولادخوزستان درباره بازی بدون حضور تماشاگران به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا گفت: هوادار روح فوتبال است و فوتبال بازی کردن بدون هوادار واقعا جذاب نیست. قطعا اگر در همین دیدار با شاهین بوشهر هواداران حضور داشتند شرایط فرق می‌کرد، عملکردمان که عالی بود و عالی‌تر می‌شد. اما سلامتی هواداران مهم است و این تصمیم برای حفظ سلامتی آن عزیزان گرفته شده است.

محمد آبشک همچنین افزود: این را هم باید بگویم که ما بازیکنان هم در خطر ابتلا به این ویروس هستیم، واقعا بهتر است برای حفظ سلامتی بازیکنان، عوامل هر دیدار و خانواده‌های ما بازی‌ها لغو شود اما بالاخره بازیکنیم و تابع نظر مسئولین برگزاری هستیم. هر تیمی که به سفر می‌رود در فرودگاه، هتل، اتوبوس و حتی زمین مسابقه با خیلی از افراد دیگر ارتباط دارد و احتمال انتقال ویروس است. امیدوارم در نهایت این ویروس به‌طور کامل ریشه کن شود و آرامش به جامعه بازگردد.

گفتنی است تیم فولادخوزستان روز پنج‌شنبه از هفته بیست‌ودوم مسابقات باید در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف ماشین‌سازی تبریز برود.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---