1399/04/23
15:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 19 اسفند 1398 17:45

هاشمی نسب، مربی تیم فولادخوزستان:

شرایطمان عالی بود اما سلامتی مردم مهم‌تر است

مربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید اگر خود مردم مسائل بهداشتی را رعایت کنند خیلی سریع‌تر این مشکل پشت سر گذاشته خواهد شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب مربی تیم فولادخوزستان در گفت‌وگویی درباره مسائل مختلف صحبت کرد که در زیر آن‌را می‌خوانیم:

*فولاد در بهترین شرایط تیمی قرار داشت که لیگ به‌دلیل انتشار ویروس کرونا تعطیل شد. شاید این امر در روند حرکتی فولاد تأثیرگذار باشد.
 همانطور که اشاره کردید ما در نیم‌فصل دوم با توجه به بازیکنانی که به خدمت گرفتیم شرایط‌مان بهتر از قبل شد، اما این اتفاق افتاد و چاره‌ای هم نداریم چون سلامتی مردم از همه‌چیز مهم‌تر است و علاقه‌مندان به فوتبال هم زمانی از تماشای مسابقات لذت می‌برند که در سلامت کامل باشند. من به سهم خودم از پزشکان، پرستاران و تمام عزیزانی که برای مقابله با این بیماری تلاش می‌کنند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم. امیدوارم با تلاش مسئولان و همکاری مردم هرچه سریع‌تر این مشکل را هم مثل سایر مشکلات پشت سر بگذاریم.

اما متأسفانه در روزهای اخیر با وجود تذکراتی که داده شده عده‌ای از مردم به جای ماندن در خانه و شهرشان به مسافرت رفته‌اند.
 واقعاً متأسفم و هیچ کلمه‌ای را نمی‌توانم برای این کار آنها پیدا کنم. متأسفانه همیشه هستند افرادی که خوشگذرانی خودشان را واجب‌تر از سلامتی مردم می‌دانند. ما عادت کرده‌ایم که دیگران بیایند و مشکلات ما را حل کنند در حالی که خودمان باید مسائل بهداشتی را رعایت کنیم. این افراد فقط به جیب خودشان فکر می‌کنند و اصلاً برای‌شان سلامتی دیگران اهمیتی ندارد. شما نگاه کنید قبل از این بیماری و ویروسی که اسمش را نمی‌خواهم بیاورم هم همین مشکلات وجود نداشت و در فصل تابستان چقدر شهرهای شمالی به‌خاطر ازدحام مسافر شلوغ می‌شد و مشکلاتی را برای هموطنان شمالی ما به‌وجود می‌آورد، الان که دیگر جای خود دارد. هیچ تفاوتی میان ما و آنها نیست و اتفاقاً در این شرایط باید بیشتر حواس‌مان باشد و بیشتر تعامل داشته باشیم. آنها همیشه میهمان‌نواز بوده‌اند و حالا وظیفه تک‌تک ماست که شرایط را درک کنیم. در هر صورت همه باید کمک کنیم تا شرایط به حالت عادی برگردد. اگر خودمان رعایت کنیم خیلی سریع‌تر این مشکل را پشت سر می‌گذاریم.

*عکسی از شما دیدیم که در محل تمرین با دستگاه تب‌سنج وضعیت بازیکنان را مورد بررسی قرار می‌دادید.
 بله آن روز یکی از دوستان لطف کردند و این دستگاه را آوردند و من این کار را انجام دادم، اما پزشک تیم هر روز وضعیت بازیکنان را زیر نظر دارد و مرتب بچه‌ها را کنترل می‌کند.

*از این بحث خارج شویم. این روزها برخی‌ها مدعی هستند که لیگ مهندسی شده است و بعضی تیم‌ها هم از این بابت استفاده می‌برند.
 واقعاً نمی‌دانم چه چیزی باید بگویم. شاید اگر روزی هم فولاد نتیجه نگرفت من هم برخلاف میلم حرف‌هایی بزنم. اما اگر تیم‌ها خودشان بازی‌های‌شان را ببرند اتفاقی نمی‌افتد. ما مشکلات خیلی بزرگتر از این‌ها داریم که باید به آنها رسیدگی شود. البته کسانی که فوتبال را خوب درک می‌کنند توجهی به این حرف‌ها ندارند، اما بعضی‌ها هم راحت مقابل دوربین این مسائل را مطرح می‌کنند. به هر حال همه عقل و شعور دارند و می‌توانند این موضوعات را تحلیل و بررسی کنند. همانطور که شما گفتید این مسائل تکراری شده و شاید نباید زیاد به آن پرداخت.

*متأسفانه این حرف‌ها هر سال در فوتبال ما تکرار می‌شود و ...
یکی از مشکلات اصلی ما همین است. شما نگاه کنید در همه‌جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند اما اینجا درگیری، دعوا، کوری چشم و مسائلی از این دست را به‌همراه دارد. مگر از ال‌کلاسیکو هم بالاتر داریم؟ وقتی بازی تمام می‌شود همه سراغ کارشان می‌روند چون زندگی ادامه دارد، اما اینجا اگر ببازی رکیک‌ترین الفاظ را می‌شنوید و خیلی‌ها به هم تهمت می‌زنند. واقعاً نمی‌دانم چه زمانی قرار است همه ما به فوتبال احترام بگذاریم.

منبع خبر : روزنامه ایران ورزشی

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---