1399/04/19
14:52
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 21 اسفند 1398 13:42

فصل آینده تیم قدرتمندتری راهی مسابقات خواهیم کرد

محمدی: هدف ما درخشش دوباره فولاد در آسیاست

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان می‌گوید از عملکرد تیم در فصل جاری رضایت وجود دارد اما باید برای فصل آینده تیم قدرتمندتری راهی مسابقات کنیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان درباره وضعیت باشگاه فولاد اظهار داشت: در نیم فصل اول محدودیت‌هایی برای جذب بازیکن داشتیم ولی خداراشکر برای نیم فصل دوم توانستیم بخشی از محدودیت‌ها را رفع و نیازهای باشگاه و کادر فنی را تامین کنیم. توانستیم نسبت به برخی از تیم‌ها در نقل و انتقالات موفق‌تر عمل کنیم و خداراشکر نتیجه‌اش را هم گرفته‌ایم و از عملکرد باشگاه رضایت داریم.

وی ادامه داد: امیدواریم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و حتی با کسب سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا همراه شود. برای فصل آینده نیز اگر بازهم در خدمت شرکت فولاد و مردم خوزستان بودیم، سعی می‌کنیم تیم قدرتمندی را روانه مسابقات کنیم تا مدعی‌تر از امسال باشد.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، ضمن اشاره به بسته شدن ٢ پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه اشاره کرد: باید برای فصل آینده خیلی از مشکلات برطرف شود. باید از همین الان تلاش کنیم تا تصمیم کمیته تعیین وضعیت را با همکاری باشگاه عوض کنیم و پنجره نقل و انتقالاتی باز شود تا فولاد برای فصل بعد قدرتمندتر باشد و بتواند سهمیه کسب کند. برنامه‌ما این است که فولاد دوباره در آسیا بدرخشد و تیم تراز اول قاره شود.

محمدی درباره اقداماتی که تاکنون برای باشگاه فولاد خوزستان انجام شده است، یادآور شد: باشگاه فولاد خوزستان هم‌اکنون زیرساخت‌های خوبی دارد. بعد از افتتاح ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان و تحویل آن به باشگاه، فولاد اولین باشگاهی لقب گرفت که ورزشگاه اختصاصی و مدرن دارد. همچنین امکانات خوب دیگری برای آکادمی باشگاه فراهم کرده‌ایم. سعی شده یک آکادمی خوب و کارآمد ایجاد شود تا بازیکنان خوزستانی از رده‌های پایه در باشگاه حضور پیدا کنند. هدف این است که بازیکنان تیم بزرگسال برای سال‌های آینده از آکادمی باشگاه انتخاب شوند و اولویت بعدی جذب بازیکنان غیر بومی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین چند مدرسه فوتبال فولاد در سطح استان خوزستان تاسیس و برنامه‌ریزی شده تا در سال آینده این اتفاق با همکاری پیشکسوتان فولاد در سایر شهرستان‌های استان نیز رخ بدهد.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان درباره اینکه آیا این شرکت برنامه‌ای برای ورود باشگاه به سایر رشته‌های ورزشی دارد یا خیر اضافه کرد: سیاست‌گذاری کارخانه فقط سرمایه‌گذاری روی فوتبال است ولی ما از سایر ورزش‌ها نیز در سطح استان حمایت می‌کنیم. همچنین از باشگاه فوتبال استقلال ملاثانی و سایر تیم‌هایی که از لحاظ مالی در سطح استان ضعیف هستند هم حمایت می‌کنیم.

علی محمدی در خاتمه گفت: از همه مردم عزیز و هواداران فولاد و سایر تیم‌ها برای حمایت از ورزش استان تشکر می‌کنم و امیدواریم سال آینده سال شکوفایی اقتصاد و ورزش در استان خوزستان و باشگاه فولاد باشد.

منبع خبر : تسنیم

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 404 - مجموع امتیازات : 2176
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---