1399/04/19
15:12
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 01 فروردین 1399 7:25

سال نو مبارک باد

پیام تبریک باشگاه فولادخوزستان به مناسبت نوروز 99

باشگاه فولاد خوزستان به مناسبت تحویل سال نو پیامی را خطاب به هواداران خود منتشر کرده است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این پیام آمده است:

با آمدن بهار دلنشین، طبیعت جشن نو شدن می‌گیرد و زمین حال و هوایی تازه پیدا می‌کند. نوروز همانا فرصت تازگی روح و بازنگریستن در چگونه زیستن است. نوروز باستانی را به تمام مردم ایران به خصوص هواداران بزرگ فولادخوزستان تبریک عرض می‌کنیم، هوادارانی که همواره با حمایت مثال زدنی در کنار باشگاه بوده‌اند و سرمایه اصلی ما به حساب می‌آیند. آنهایی که شب و روز ما برای شادی‌شان در گذر است و هر روز کنار آن‌ها روزی نو و به نوعی نوروز است.

سال پرفراز و نشیبی را در کنار هم گذراندیم و موفقیت‌های بسیاری چه در تیم‌های پایه و چه تیم بزرگسالان به دست آمد که لازم است در این خصوص از تمامی هواداران، پیشکسوتان، رسانه‌ها، اعضای باشگاه و همچنین کارکنان و کارگران سخت‌کوش شرکت فولاد که همگی با هدف رشد فوتبال استان و شادی مردم نجیب خوزستان تلاش کردند، تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.

امید است که در سال جدید و با همدلی و اتحاد، روزهای درخشان را برای باشگاه فولادخوزستان رقم بزنیم چرا که با چنین سرمایه‌ هواداری، تلاش اعضای باشگاه و همچنین حمایت‌های همه‌جانبه مهندس علی محمدی مدیرعامل کارخانه فولاد خوزستان، موفقیت و شادی حق فولاد و فولادی است.

در اولین لحظات سال ۱۳۹۹ برای همه شما سالی پر از فراوانی، سلامتی، آرامش و دلخوشی را آرزومندیم و امیدواریم که در سال جدید موفقیت‌های بزرگ و پیاپی را کنار هم جشن بگیریم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 404 - مجموع امتیازات : 2176
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---