1399/03/17
8:34
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 12 فروردین 1399 3:27

حضور چهار فولادی در جمع برترین‌های سال ۱۳۹۸

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان به همراه سه بازیکن این تیم در جمع برترین‌های سال ۱۳۹۸ از نگاه کارشناسان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش قرار گرفتند.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، برنامه نوروز فوتبالی که در ایام نوروز از شبکه ورزش پخش می‌شود به انتخاب برترین‌های فوتبال ایران در سال گذشته از نگاه کارشناشان فنی شامل ۵ مربی و پیشکسوت فوتبال، ۳۰ روزنامه‌نگار ورزشی و همچنین آرای مردمی پرداخت که در این بین چهار عضو تیم فولادخوزستان در بین برترین‌های فوتبال ایران در سال ۱۳۹۸ قرار گرفتند.

جواد نکونام سرمربی جوان و آینده داری که از ابتدای فصل روی نیمکت فولادخوزستان قرار گرفته، در مدت حضورش توانسته تاثیرات مثبت و قابل قبولی را در این تیم ایجاد کند. فولاد نکونام روز به روز در حال پیشرفت بوده و هر سه بازی آخر خود در سال ۹۸ را با پیروزی پشت سر گذاشت. قطعا اگر مشکلات ویروس کرونا نبود با ادامه مسابقات لیگ در ماه پایانی سال قبل، این تیم می‌توانست در پایان سال ۹۸ در جایگاه بهتری قرار بگیرد. با این حال حضور سرمربی جوان و جسور تیم فولادخوزستان در بین برترین مربیان لیگ برتر خود یک قدم مثبت برای باشگاه فولاد و جواد نکونام است. سرمربی با استعدادی که فرصت این را دارد تا در سالیان آتی به مانند دوران فوتبالش بیش‌تر بدرخشد و چشم‌ها را به خود بیش از پیش خیره کند. همچنین این نکته را باید یادآور شد که نکونام یکی از چهار سرمربی لیگ نوزدهم است که از ابتدای فصل روی نیمکت تیمش حضور داشته و به کار خود ادامه می‌دهد.

ایوب والی کاپیتان و مدافع تیم فولاد نیز از دیگر انتخاب‌های کمیته فنی این برنامه بود، والی فصل فوق‌العاده‌ای را با پیراهن فولاد پشت سر گذاشت و از ستون های موفقیت تیم قرمزپوش اهواز به حساب می‌آید. وی البته در تمرینات انتهایی فصل با بدشانسی مواجه شد و آسیب دید. به تازگی پای خود را به تیغ جراحان سپرده است و امیدواریم هرچه سریع‌تر به میادین بازگردد.

حسن بیت سعید وینگر چپ تیم فولاد نیز از جمله بازیکنان برتر در پست تخصصی خود از نگاه کارشناسان این برنامه بود. بازیکن سوسنگردی که حضورش در تیم فولاد یک وزنه  به حساب می‌آید  می‌تواند همیشه برای خط دفاع هر تیمی دردسرساز شود.

مهرداد هدایتیان هافبک جوان قرمزپوشان اهوازی نیز از دیگر بازیکنان برتر سال بود که قطعا با توجه به نیروی جوانی‌اش می‌تواند روزهای درخشان‌تری را برای خود رقم بزند و مهره تأثیرگذاری برای تیم فولاد بشود.

البته بازیکنان دیگری نیز می‌توانستند در بین برترین‌های سال ۱۳۹۸ حضور داشته باشند که به هر دلیلی در بین گزینه‌های هیات فنی انتخاب برنامه نوروز فوتبالی نبودند. بازیکنانی که باید بابت زحمات‌شان در سال‌قبل دستشان را به گرمی بفشاریم و امیدوار باشیم تا در سال جدید بیش‌تر از قبل با پیراهن فولاد و برای شادی هواداران و مردم خوزستان بدرخشند. گفتنی‌است بازیکنان تنها تکه پازل موفقیت باشگاه بزرگ فولاد نیستند و هواداران، مدیریت، مهندسان و کارگران کارخانه، مدیریت و کارکنان باشگاه، اعضای کادرفنی، تیم پزشکی، تیم تدارکات و ... نیز حضورشان در این موفقیت تاثیرگذار بوده است.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---