1399/03/16
3:53
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 25 فروردین 1399 19:55

آذری از بهترین مدیران ورزش ایران است

سلجوقی: در اوج بودیم که لیگ تعطیل شد

بازیکن جوان تیم فولادخوزستان می‌گوید که روزانه تمرینات منظم را در خانه و طبق برنامه مربی بدنساز انجام می‌دهد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ابراهیم سلجوقی بازیکن جوان تیم فولادخوزستان درباره چگونگی گذراندن روزهای قرنطینه در خانه گفت: من تمریناتی که کادرفنی و مربی بدنساز برای ما مقرر کرده را انجام می‌دهم و علاوه بر آن فیلم سینمایی یا فیلم‌های آموزشی فوتبال را می‌بینیم و یا کتاب می‌خوانم. باید یک تشکر ویژه از آقای یوسو مربی بدنساز تیم داشته باشم که در این مدت برنامه خوبی برای بازیکنان تدارک دیده و ما هم انجام آن‌ها را از طریق ویدئو به مربیان گزارش می‌دهیم.

وی در مورد حضور در تیم فولادخوزستان و شاگردی جواد نکونام گفت: حضور در کنار آقای نکونام آرزوی هر فوتبالیستی است، او چه زمان بازیگری و چه اکنون که در کسوت مربی است کاملا حرفه‌ای بوده، سرمربی باشخصیت و از نظر فنی فوق‌العاده بالاست. نتایج ما گویای همه چیز است و نشان می‌دهد که ایشان چه مربی بزرگی است و به نظر من راهی را می‌رود که قطعا در سال‌های آتی به موفقیت‌های بزرگی منجر خواهد شد.

بازیکن تیم فولاد نیز گفت: ما نتایج خوبی در دیدارهای اخیر گرفتیم، سه برد کسب کردیم و هر مسابقه نسبت به مسابقه قبل منسجم‌تر و بهتر بازی می‌کردیم. از نظر فنی تیم ما کاملا پخته شده بود اما متاسفانه این ویروس که کل دنیا را فراگرفته، باعث شد که مسابقات تعطیلات شود البته این موضوع باعث نمی‌شود که دل‌سرد شویم و قطعا اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند تلاشمان را چند برابر خواهیم کرد تا در انتهای فصل هدیه خوبی به هواداران بدهیم.

سلجوقی درباره حضور و تاثیر سعید آذری نیز گفت: آقای آذری یکی از مدیران برتر نه تنها در رشته فوتبال بلکه در تمام ورزش ایران است. از زمانی که ایشان آمده‌اند، مدام در تلاش و تکاپو هستند تا فولاد را به جایگاه اصلی‌اش برساند و وظیفه ما بازیکنان این است تا با تلاش و پشتکار جواب زحمات ایشان و کادرفنی را بدهیم. از هواداران خونگرم و کارگران شریف شرکت فولادخوزستان نیز بابت حمایت بی‌دریغشان نیز ممنونم و امیدوار هستم تا با نتایج خوبی که کسب می‌کنیم، خوشحالشان کنیم.

وی در انتها درباره زحمات پزشکان و پرستاران نیز گفت: در دوران بیماری افرادی که خیلی به چشم می‌آمدند، پزشکان و پرستاران بودند که شبانه روزی زحمات زیادی کشیدند تا جامعه سلامت باشد. حتی پزشکان یا پرستارانی بودند که چند روز خانواده خود را ندیدند و استراحتی نکردند، انشالله که بتوانیم جواب محبت و فداکاری‌شان را بدهیم و زیر سایه امان زمان(عج) تندرست و سلامت باشند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---