1399/03/16
4:10
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 26 فروردین 1399 11:48

هنوز 30 امتیاز باقی مانده است

آذری: یک فصل دیگر با نکونام قرارداد داریم

مدیرعامل فولاد خوزستان معتقد است که با توجه به باقی ماندن 30 امتیاز تا پایان لیگ ، احتمال هر اتفاقی در جدول هست و بازی ها باید برگزار شود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد امروز روی خط یک برنامه تلویزیونی آمد و در ارتباط با مسایل مختلفی صحبت کرد. مدیرعامل فولاد خوزستان در ارتباط با شرایط حال حاضر و شیوع ویروس کرونا گفت:" کرونا فعلا دنیا را تعطیل کرده و همه به نوعی با این بیماری خوفناک درگیر شده اند. خداراشکر خود من با توجه به رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل هایی که داده شده بود تا الان مشکلی نداشته ام."

البته آذری این روزها در محل کارش در باشگاه فولاد خوزستان حضور دارد و به رتق و فتق امور این باشگاه مشغول است:" من اهواز سر کارم در باشگاه هستم اما بچه های تیم اکثرا در منازلشان قرنطینه هستند. آقای نکونام و همکارانش تمریناتی را به بچه ها داده اند و آنلاین شرایطشان را چک کرده و تمریناتشان را می بینند. البته پاتوسی به افریقای جنوبی و شیمبا به برزیل رفته اند، موسی کولیبالی که خانواده اش اینجا هستند مانده است. محمد آبشک هم که خانواده اش در اهواز زندگی می کنند در اهواز است."

مدیرعامل فولاد در ارتباط با نامه این باشگاه به سازمان لیگ هم گفت:" ما برای از سر گرفتن مسابقات به سازمان لیگ نامه زدیم و نامه ما ارتباطی به ماجرای قراردادهای بازیکنان نداشت." او در ارتباط با وضعیت قراردادهای بازیکنان هم گفت:" در این مورد باید منتظر تصمیمات نهادهای بالادستی مثل فیفا و ای اف سی باشیم و ببینیم آیا پروتکل خاصی را تعیین می کنند یا نه؟ این در اختیار باشگاه ها و بازیکنان نیست که در خصوص همکاری و پرداخت حق الزحمه برای زمانی که تمرین وجود نداشته تصمیم بگیرند. فکر می کنم فیفا به عنوان بالاترین مرجع تصمیم گیرنده باید حرف آخر را بزند."

او افزود:" در بحث  قراردادها دو بحث وجود دارد؛ یکی اخلاقی است که نمی تونید به قهرمان هایتان بگویید از مابقی پولتان چشم پوشی کنید. بحثی است که خود بچه ها باید تصمیم بگیرند و تصمیم سختی هم هست. از طرف دیگر با توجه به قوانین جهانی کار فکر کنم فوتبال جزو مشاغلی باشد که در ازای کارکرد پول می گیرند. با این حال من دوست ندارم در این رابطه اظهار نظر کنم و بهتر است همه منتظر تصویب پروتکل خاصی از سوی فیفا باشیم."

سعید آذری در این باره که آیا موافق ادامه مسابقات است هم گفت:" ببینید با توجه به اینکه بعضی تیم ها مثل فولاد و استقلال ده بازی دیگر دارند شرایط متفاوت است. ده بازی یعنی سی امتیاز و این می تواند سرنوشت 5-6 تیم بالای جدول را تغییر بدهد. حتی در پایین جدول هم همینگونه است. معتقدم باید به آینده امیدوار باشیم و لیگ را شروع کنیم قبل از اینکه هوا خیلی گرم شود. با توجه به اینکه متخصصین هم می گویند که گرما تاثیری در از بین بردن این ویروس ندارد بهتر از بازی ها برگزار شود. ما امیدواریم این اتفاق بیفتد و اگر  بازی ها برگزار نشود مثل لیگ برتر انگلستان که لیورپول با اختلاف صدرجدول است اما اتحادیه فوتبال این کشور حاضر نیست قهرمان را اعلام کند و می گوید جدول را همینطور رها می کنیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم می توانیم تیم ها را براساس رتبه شان در جدول بفرستیم."

او همچنین گفت:" من فکر می کنم اگر مسابقات ادامه پیدا کند فولاد بازهم می تواند در جدول جایگاه بالاتری به دست بیاورد. من فکر می‌کنم با توجه به اتفاقاتی که طی روزهای اخیر افتاد و از سویی برخی از مردم شرایط اقتصادی زندگی شان به گونه ای است که نمی توانند در خانه بمانند بعید است که کرونا به طور قطعی و به این سرعت از بین برود."

مدیرعامل باشگاه فولاد در بخش دیگری از صحبت هایش به علاقه این باشگاه به استفاده از بازیکنان تیم ‌های پایه اشاره کرده و گفت:" امسال با آمدن آقای نکونام تعداد بیشتری بازیکن از تیم های پایه به تیم بزرگسالان آمدند. در تیم حال حاضر فولاد دوازده، سیزده بازیکن جوان حضور دارند و خوشبختانه این روند ادامه خواهد داشت. جواد نکونام در این زمینه تعیین کننده فرد است و با توجه به سبک فکری و فلسفه  فوتبالش به این بچه ها بها خواهد داد و اگر خدا توفیق داد و من هم در فولاد ماندم این راه را در کنار هم ادامه می دهیم."

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن در ارتباط با شایعه پیشنهاد تیمی از شهر اصفهان به جواد نکونام گفت:" آقا جواد تا به حال از ما درخواستی نداشته اما این طبیعی است که یک مربی در سطح نکونام با توجه به سبقه بازی و کارنامه مربیگری اش مورد توجه تیم های دیگر باشد. او در مربیگری پله های ترقی را طی کرده اما یک فصل دیگر با فولاد قرارداد دارد و امیدوارم که بماند چرا که باشگاه ، بازیکنان و هواداران او را دوست دارند. شاید در ابتدا هواداران فولاد به دنبال فوتبال رو به جلو و ناب خوزستانی بودند اما در فوتبال برخی مربیان فلسفه شان ابتدا گل نخوردن است. آقا جواد ثابت کرد که هم تیمش کم گل می خورد و هم خوب گل می زند. اگر ما به نکونام و نکونام ها تکیه کنیم دیگر شاهد ادعاهایی که درباره مربیان خارجی می شود نخواهیم بود که یک نمونه اش همین دیروز اتفاق افتد. آقا جواد مربی است که حتی ممکن است باشگاه های بزرگ تهرانی هم با او صحبت کنند."

آذری در بخش دیگری از صحبت هایش در ارتباط با فدراسیون فوتبال هم گفت:" در مورد فدراسیون فوتبال از شش ماه پیش صحبت کردم و به جای اینکه از کسی که نوزده سال مدیر فوتبالی است انتقادها را بپذیرند ، دیروز به من گفتند که باید برای حرف هایم  در خردادماه به کمیته اخلاق بروم. من هم سعی می کنم دیگر راجع به فدراسیون صحبت نکنم و تمام تمرکزم روی باشگاه فولاد باشد."

مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان حرف هایش با اشاره به تعدیل نیرو در برخی از بیمارستان های خصوصی از دولت و مسئولین خواست که در این زمینه به پرستاران و نیروهایی که اخراج شده اند کمک کند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---