1399/03/16
5:27
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 26 فروردین 1399 23:15

پزشکان و پرستاران از جان خود برای سلامتی مردم گذشتند

باقرپور: منتظر ادامه لیگ هستیم اگر ...

مهاجم جوان تیم فولادخوزستان می‌گوید کار کردن با جواد نکونام علی‌رغم سختی، بسیار لذت بخش است چرا که با هدف و برنامه برای موفقیت می‌جنگند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، امیرحسین باقرپور مهاجم جوان فولادخوزستان درباره گذراندن روزهایش در خانه و تمرینات اختصاصی گفت: سعی می‌کنم که اکثر در خانه باشم و بیرون نروم مگر اینکه کار ضروری پیش بیاید.‌ تمریناتمان را هم زیر نظر مربیان در خانه انجام می‌دهیم و مدام از طرف کادرفنی از طریق ویدئو چک می‌شود تا بدن‌هایمان در فرم مناسب باقی بماند اگرچه کار سختی است.

وی درمورد ادامه مسابقات نیز گفت: تعطیلی لیگ به ضرر ما بوده و طبق برنامه باید چهار بازی از پنج بازی آینده خودمان را در ورزشگاه خانگی انجام می‌دادیم، می‌توانستیم با امتیازگیری در جایگاه بهتری باشیم که متاسفانه این ویروس باعث تعطیلی مسابقات شد. ما هم منتظریم که برای لیگ تصمیمات مناسب گرفته شود و انشالله کرونا ریشه کن بشود و بتوانیم در کنار هواداران مسابقات را انجام بدهیم.

این مهاجم که از محصولات آکادمی تیم فولاد خوزستان است، درباره کار کردن با جواد نکونام نیز گفت: آقا جواد سال‌ها کاپیتان تیم ملی بوده و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است. کار کردن با ایشان لذت بخش است چرا که با برنامه و سخت‌گیری برای هدف تلاش می‌کنند. قطعا ایشان آینده درخشانی در مربی‌گری خواهند است و باعث افتخار است که زیر نظر ایشان کار می‌کنم.

باقرپور در انتها نیز گفت: از همه پزشکان و پرستاران که برای حفظ سلامت مردم کشور از جان خودشان گذشتند و در حال خدمت هستند، تشکر می‌کنم و قطعا قدرتشان را بیشتر از قبل می‌دانیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---