1399/03/16
3:35
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 28 فروردین 1399 15:1

حضور آقای آذری برای مجموعه فولاد خوزستان نعمت است

نیک‌نفس: جو در تیم فولاد رفاقتی است

هافبک تیم فولاد می‌گوید که دوران قرنطینه برای او فرصت خوبی است تا پس از چند سال حضور مداوم در اردوی تیم‌های مختلف، مدت زیادی را در کنار خانواده‌اش باشد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، محمدزبیر نیک‌نفس هافبک تیم فولادخوزستان درباره روزهای قرنطینه و تمرینات اختصاصی در خانه گفت: قبل از اینکه اوضاع شدید و وخیم بشود به سنندج آمدم تا در کنار خانواده باشم و دوران قرنطینه را اینجا بگذرانم. من در چند سال گذشته اکثرا در اردوهای تیم‌های مختلف بودم و اکنون فرصت خوبی است تا بیشتر در کنار خانواده بمانم. یکی از دوستانم در سنندج باشگاه بدنسازی دارد که تعطیل شده، من کلید آن‌را گرفته‌ام و این سالن را تبدیل به باشگاه شخصی کرده‌ام و بعضی روزها با رعایت نکات بهداشتی در آن سالن تمرین می‌کنم و در دیگر اوقات در خانه تمریناتم را دنبال می‌کنم، تمرینات نیز توسط مربی بدنساز به ما داده می‌شود و گزارش انجام آن‌ها باید به کادر فنی به طور روزانه بدهیم.

نیک‌نفس درباره حضور در تیم فولادخوزستان گفت: وقتی در نیم‌فصل از ذوب‌آهن جدا شدم، دو پیشنهاد داشتم که جدی شده بودند و این زمان پیشنهاد فولاد رسید، صحبت کردم و متوجه شدم که شرایط برای همکاری مساعد است. قبلا تجربه کار در خوزستان را داشتم و خاطرات خوبی از این استان دارم، حضور آقای نکونام و آقای آذری که قبلاً با ایشان همکاری کرده بودم و همچنین امکانات باشگاه فولاد باعث شد تا به این پیشنهاد جواب مثبت بدهم.

وی در مورد حضور در فولاد زیر نظر جواد نکونام گفت: من با مربیان خارجی و ایرانی زیادی در سال‌های حضورم در فوتبال کار کرده ام و سبک آقای نکونام بیش‌تر از اینکه به مربیان ایرانی شبیه باشند به مربیان خارجی نزدیک است. ایشان تمرینات را خیلی جدی می‌گیرد، به جزییات بسیار دقت می‌کند و سخت گیر است. آقای نکونام خوب فوتبال را می‌فهمد و کار کردن با او برای بازیکنی که به دنبال پیشرفت است، تجربه عالی خواهد بود. او به تمرینات دقت می‌کند و جواب زحمات بازیکنان در تمرینات را خواهد داد.

وی ادامه داد: جو خیلی خوبی در تیم حاکم است، خداراشکر در چند هفته پایانی هم موفق به سه برد پیاپی شدیم. این پیروزی‌ها و همچنین حضور بچه‌های بزرگ‌تر مثل آقای والی باعث شده که جو رفاقتی در تیم حاکم باشد.

نیک‌نفس درباره همکاری مجدد با سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: من نزدیک به یک سال و نیم در ذوب‌آهن اصفهان با ایشان افتخار همکاری داشتم. ایشان جز بهترین مدیرانی است که در ورزش ایران شاغل است، برای مجموعه‌اش همه توان خود را می‌گذارد و حضور ایشان در فولاد یک نعمت بزرگ خواهد بود.

هافبک تیم فولادخوزستان در انتها درباره تلاش پزشکان و پرستاران در روزهای کرونایی نیز گفت:از آن‌ها ممنون هستم که برای سلامتی جامعه تلاش می‌کنند و در عمل تمامی نکاتی که وزارت بهداشت و پزشکان می‌گویند را رعایت می‌کنم، از زمانی‌که آمده‌ام هنوز برادرزاده‌ام که برایم خیلی عزیز است را ندیده‌ام ، نه ما از قرنطینه خارج شده‌ایم و نه خانواده برادرم. امیدوارم همه اینگونه رعایت کنند تا هرچه زودتر از این مشکل عبور کنیم. اگر بخواهم یک جمله به کادر درمان بابت تلاش این روزهایشان بگویم، خواهم گفت دمشان گرم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---