1399/03/16
4:30
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 29 فروردین 1399 15:31

زامهران: فولاد پتانسیل و امکانات درخشش در آسیا را دارد

هافبک تیم فولاد خوزستان می‌گوید باشگاه فولاد با امکانات و پتانسیلی که دارد می‌تواند به مانند باشگاه‌های قطری در آسیا بدرخشد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سینا زامهران هافبک جوان فولاد خوزستان درباره وضعیتش در روزهای قرنطینه گفت: از زمانی‌که به مشهد آمده‌ام در قرنطینه هستم، شرایط و تحمل قرنطینه سخت و از فوتبال دور شدن ابتدا برای بازیکنان و سپس برای مردم عذاب‌آور است. فوتبال دوست داشتنی است اما باید تحمل کنیم و تلاش کنیم که این ویروس از بین برود.طبق برنامه‌ای که آقای نکونام و مربی بدنساز به ما می‌دهند تمریناتم را در خانه انجام می‌دهم و فیلم‌های تمرین را روزانه برای کادرفنی می‌فرستم.

وی درباره حضوش در تیم فولاد خوزستان در نقل و انتقالات زمستانی گفت: شرایط خاصی برای من در تیم شهرخودرو از ابتدای فصل به وجود آمده بود اما در نیم‌فصل به دلیل حضورم در تیم ملی امید دو پیشنهاد خارجی از سوئد و دانمارک داشتم که در نهایت به قرارداد منجر نشد اما در بین گزینه‌های داخلی بهترین انتخاب را کردم و به تیم بزرگ فولاد آمدم. باشگاه و ساختار منظم فولاد و همچنین کادرفنی‌ که با من تماس گرفتند، از دلایل حضورم در این تیم بودند و امیدوارم که سال‌های خوبی را در این تیم داشته باشم.

هافبک فولاد در مورد همکاری با جواد نکونام نیز گفت: آقا جواد نیاز به تعریف و تمجید ندارد، بازیکن شناخته شده در فوتبال ایران و اسپانیا هستند و البته مربی کاربلد که کار کردن با ایشان لذت بخش است. در عین سخت‌گیری با بچه‌ها رابطه خوب و صمیمی دارند اما در تمرین ۱۰۰ درصد جدی هستند، شاگردی آقای نکونام افتخار است و امیدوارم که ادامه دار باشد.

زامهران در مورد جو حاکم در تیم فولادخوزستان نیز گفت: جو خیلی خوب بوده و من همان چند روز ابتدایی با دوستان صمیمی ام صحبت می‌کردم و تعریف می‌دادم. از تدارکات، کادر پزشکی، ماساژورها و مربیان رابطه خوب و خونگرم با هم داریم و نگذاشتند که من احساس غریبی بکنم.

هافبک تیم ملی امید همچنین در ادامه افزود: اگر کرونا نمی‌آمد شرایط ما خیلی بهتر می‌شد، ما در چهار بازی آخر سه برد کسب کرده بودیم و تیم روی دور برد بود. متاسفانه این اتفاق همه تیم‌های دنیا را دامن‌گیر کرده است، ما هم به کسب سهمیه آسیایی نزدیک بودیم و فکر می‌کنم اگر لیگ ادامه پیدا کند می‌تواند جز سه تیم بالای جدول باشد.

زامهران در مورد همکاری با آقای آذری نیز افزود: ایشان را از زمان حضور در ذوب‌آهن می‌شناختم، برای حضور در فولاد با ایشان صحبت کردم و کاملا گفت‌وگو ما مثبت بود. یکی از شانس‌های بزرگ مجموعه فولاد این است که آقای آذری در راس باشگاه قرار دارند و می‌توانند به ساختار و زیر مجموعه خود خیلی کمک کنند. فولاد پتانسیل این را دارد که به باشگاه‌های بزرگ آسیا مانند تیم‌‌های قطری تبدیل شود چرا که امکانات بالا و به‌روزی دارد و در آسیا بدرخشد.

هافبک تیم فولاد در انتها نیز درباره تلاش پزشکان در روزهای کرونایی گفت: از کادر درمانی ممنون هستم، پرستاران و پزشکان از جانشان مایه می‌گذارند و آرزو می‌کنم که این مریضی هرچه زودتر از بین برود و قدر همدیگر را بیش‌تر بدانیم. دست‌بوس کادر درمان هستیم و می‌دانیم که چه اندازه به آن‌ها سخت می‌گذرد و از مردم عزیز می‌خواهم که همکاری لازم را بکنند و در خانه بمانند تا کمکی در جهت تمام شدن این مسأله کرده باشیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---