1399/03/16
5:9
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 29 فروردین 1399 15:31

کعبی: سه هفته برای آماده‌سازی خیلی کم است

مربی فولاد خوزستان می‌گوید زمان پیش بینی شده برای آماده سازی مجدد بازیکنان کم است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی مربی تیم فولاد خوزستان، درباره آخرین وضعیت تیم فولاد اظهار کرد: تیم ما تمریناتش را از همه دیرتر تعطیل کرد و برای‌مان آمادگی بدنی بازیکنان‌ مهم است. مربی اسپانیایی برنامه کامل تمرینی به بازیکنان داده و طبق آن بازیکنان‌مان را کنترل می‌کنیم. آن‌ها در قرنطینه به سر می‌برند اما به صورت روزانه و هفتگی برای‌مان از تمرینات‌شان ویدئو میفرستند تا آن‌ها را زیر نظر داشته باشیم.

او ادامه داد: این بحران برای کل تیم‌های دنیا اتفاق افتاده و سلامتی همه را به خطر انداخته است. به نظر همان موقع که یک هفته بازی بدون تماشاگر هم برگزار کردند باید لیگ را تعطیل می‌کردند. اما به هر حال باید به تصمیمات فدراسیون و سازمان لیگ احترام گذاشت.

مربی فولاد خوزستان در واکنش به مدت زمان اعلام شده برای آماده‌سازی تیم‌ها پیش از آغاز دوباره لیگ گفت: سه هفته برای آماده سازی بازیکنان خیلی کم است. به هر حال من هم فقط یک سال است که فوتبال را کنار گذاشته‌ام و می‌دانم برای بازیکنانی که اکنون یک ماه است در خانه مانده‌اند و تمرین سنگینی نداشته‌اند، چقدر سخت است در این مدت زمان کوتاه به شرایط ایده آل خود برگردند.

او در پایان گفت: درباره این مساله بیشتر مربی ضرر می‌کند چرا که بازیکنان قرارداد دارند، هرموقع به آن بگویند تمرین‌شان را انجام ‌می‌دهند و دستمزدشان را می‌گیرند. در این خصوص فدراسیون و سازمان لیگ تصمیم می‌گیرند اما باید جوری تصمیم‌گیری کنند که به ضرر تیم‌ها نباشد. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع خبر : ایسنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---