1399/11/03
5:50
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 02 اردیبهشت 1399 9:51

تغییرات محسوس در فوتبال فولاد ایجاد شده است

هدایتیان: تمرینات فولاد مدرن است

هافبک تیم فولادخوزستان می‌گوید در روزهای قرنطینه به غیر از انجام تمرینات خانگی، کتاب می‌خوانم و سریال می‌بینم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهرداد هدایتیان هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد نحوه گذراندن روزهای قرنطینه گفت: سعی می‌کنم با یک برنامه ریزی هدفمند از زمانم نهایت استفاده را ببرم. بیشتر روز را در کنار خانواده هستم و سعی می‌کنم به منظور حفظ سلامتی خود و هموطنان فاصله اجتماعی را رعایت کنم وهمچنین به امورات عقب افتاده رسیدگی می‌کنم. علاوه بر این کتاب می‌خوانم و یا سریال می‌بینم تا این روزها انشالله به روال عادی برگردد.

هافبک تیم فولاد در ادامه درمورد انجام تمرینات در خانه گفت: تمرینات را به طور منظم در خانه انجام می‌دهم، برنامه را کادرفنی به ما می‌دهد و هر روز پی‌گیر تمرینات ما هستند. طبیعتا تمرین در خانه با تمرین گروهی خیلی متفاوت است اما سعی می‌کنیم خودمان را آماده نگه‌داریم تا پس از گذراندن دوره سخت و از سرگیری تمرینات بتوانیم با آمادگی بدن مطلوب شروع کنیم.

هدایتیان در مورد تعطیلی لیگ و تاثیر روی عملکرد فولادخوزستان نیز گفت: تیممان شرایط مساعد و روند مطلوبی داشت. با توجه به اینکه سیر صعودی و قابل توجهی در جدول داشتیم، مجموعه تیم و بازیکنان به این خودباوری رسیده بودند و به نظر من تعطیلی کاملاً به ضرر ما بود اما سلامتی اولویت است و نمی‌توان هیچ چیز را فدای سلامتی کرد.

وی در مورد همکاری با جواد نکونام نیز گفت: آقای نکونام همیشه روحیه برتری و موفقیت را داشته و همین خصوصیات را به بازیکنان منتقل کرده است. ایشان همیشه در تمرینات با انرژی خاص و پرتلاش حاضر می‌شوند و برای کارش اهمیت خاصی قائل است تا روز به روز تیم پیشرفت کند. تمرینات فولاد مدرن است و آقای نکونام تغییرات محسوسی در نحوه فوتبال فولاد ایجاد کرده است.

هدایتیان در مورد حضور آقای آذری در باشگاه فولاد خوزستان گفت: آقای آذری از مدیران خوب و کاربلد در فوتبال و ورزش ایران است و پیشینه ایشان مشخص است. آقای آذری مدیری توانمند است و برای باشگاه و بازیکنان احترام قائل است و همیشه در تلاش و تکاپو جهت پیشرفت فوتبال در باشگاه فولاد بوده و با برنامه ریزی مدون و منظمی که دارد کیفیت کار در باشگاه فولاد را بالا برده است.

وی در انتها درباره تلاش کادر درمان در روزهای کرونایی نیز گفت: کادر درمان روزهای سختی را سپری می‌کنند تا سلامت به جامعه بازگردد. قطعا ما قدردان آن‌ها هستیم و انشالله این ویروس را با کمک هم ریشه کن خواهیم کرد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 339 - مجموع امتیازات : 1335
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 323 - مجموع امتیازات : 1049
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---