1399/11/05
12:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399 19:55

در حال توافق با دو بازیکن برزیلی هستیم

 عارف نیا: بحث جذب نکردن بازیکن خارجی مطرح نیست

عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان از تلاش برای توافق نهایی با دو بازیکن برزیلی فصل قبل باشگاه خبر داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولادخوزستان پس از پایان جلسه نمایندگان باشگاه‌ها با مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: در این جلسه در مورد پرونده‌هایی که باشگاه‌های مختلف در فیفا دارند، صحبت شد و در این زمینه یک‌سری اقدامات حقوقی باید انجام بشود. با توجه به اینکه ما منبع و مرجع کافی در مورد حقوق ورزشی نداریم و معمولا اکثر باشگاه‌ها اطلاعات کافی در مورد مسائل حقوقی و قراردادی ندارند، به همین دلیل در پرونده‌های حقوقی در فیفا برنده نمی‌شویم. قرار است در این مورد جلسه‌های هم‌افزایی و دوره‌های آموزشی برگزار شود تا با مسائل حقوقی فیفا بیش از پیش آشنا بشویم و قراردادهای بهتری با بازیکنان و مربیان بسته شود.

نماینده باشگاه فولاد خوزستان در جلسه امروز فدراسیون در پاسخ به این سوال که باشگاه شما چند پرونده در فیفا دارد، گفت: دو پرونده داریم(از فصل گذشته) که مربوط به وینیسیوس و تارتا بازیکنان برزیلی بوده و در حال توافق با آنها هستیم.

عارف نیا در مورد اینکه گفته شده در این جلسه گفته‌اند دیگر بازیکن خارجی جذب نکنید، تاکید کرد: خیر، چنین چیزی مطرح نشد و فقط بحث دلاری و ریالی بود که برای آن هم نیز باید تصمیم‌گیری بشود تا باشگاه‌ها و فدراسیون به نتیجه برسند.

باشگاه فولادخوزستان دو پرونده در فیفا مربوط به قرارداد با تارتا و وینیسیوس دو بازیکن برزیلی دارد، دو بازیکنی که در لیگ هجدهم به فولاد پیوستند اما اکنون سعید آذری مدیرعامل به همراه عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه در تلاش برای توافق با این دو بازیکن سابق وحل پرونده آن‌ها هستند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 495 - مجموع امتیازات : 2276
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---