1399/11/05
12:27
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 05 اردیبهشت 1399 21:16

دوست دارم دوباره به تیم ملی دعوت شوم

عبدالله زاده: فولاد با نکونام پیشرفت می‌کند

احمد عبدالله زاده هافبک تیم فولاد خوزستان می‌گوید این فصل تیم منسجم و خوبی داریم و می‌توانیم اتفاقات خوبی را در پایان لیگ رقم بزیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، احمد عبدالله زاده هافبک تیم فولاد درباره آخرین وضعیتش اظهار کرد: درحال حاضر به صورت انفرادی در خانه تمرین می‌کنم. سرمربی تیم و مربی اسپانیایی مان یک سری تمرینات برای‌مان فرستاده اند که در خانه آن‌ها را انجام دهیم. گاهی با تردمیل کار می‌کنیم و به هر حال مجبوریم به همین شکل ادامه دهیم تا شرایط بدنی خودمان را تا حدودی حفظ کنیم.

او در پاسخ به این سوال که "کار با جواد نکونام در فولاد چطور است؟" گفت؟ آقا جواد واقعا مربی خیلی خوبی است و همیشه با انگیزه کار می‌کند. با او در تیم‌ملی همبازی بودم، در نساجی هم با او کار کردم و اگر نکونام در نساجی نبود این تیم نمی‌توانست آن عملکرد خوب را داشته باشد. تمرینات نکونام به روز است و باتوجه به این که چند سال در لالیگا بازی کرده است، از تجربیاتش به خوبی استفاده می کند. در کنار او فولاد بسیار پیشرفت خواهد کرد و ما هم باید کمک کنیم که تیم مان موفق شود.

عبدالله زاده درباره تعطیلات لیگ عنوان کرد: نیم فصل دوم برای ما خیلی خوب شروع شد، نتایج خوبی کسب کردیم تا این‌که این بحران به وجود آمد و همه‌چیز متوقف شد. امسال تیم خیلی خوبی داریم و می‌شود کارهایی کرد تا در لیگ به نتیجه خوبی برسیم. یک بازی عقب افتاده هم داریم که باید همه دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم کنیم که آن بازی را ببریم. با برد در آن بازی خیلی شرایط مان خوب می‌شود. دلم برای فوتبال بازی کردن تنگ شده است و وقتی بیرون هستی متوجه می‌شوی چقد بازی نکردن سخت است و دعا می‌کنم این مشکل حل شود و سلامتی به همه مردم دنیا باز گردد.

هافبک فولاد خوزستان در رابطه با عملکردش در این فصل گفت: خداراشکر در این فصل عملکرد خوبی داشتم، ۲ گل زدم و می‌توانستم چند گل دیگر هم بزنم. سرمربی تیم به من می‌گوید به حمله اضافه شوم و در نیم فصل دوم با وجود دو بازیکن جدیدی که جذب شد می‌توانستم به خط حمله اضافه شوم. در میانه میدان تیم‌مان شرایط خیلی خوبی پیدا کرد. ما در نیم فصل اول خیلی از بازیکنان‌مان را از دست دادیم اما در نیم فصل دوم خیلی خوب شدیم. حیف است بازیکنان این تیم سال بعد کنار هم نباشند. فکر می‌کنم با وجود آقای آذری تیم‌مان فصل بعد هم خوب شود و برای سهمیه آسیایی بسته شود تا فولاد دوباره بدرخشد.

او درباره ‌این‌که چند دوره است به تیم‌ملی دعوت نمی‌شود خاطر نشان کرد: دوست دارم دوباره به تیم‌ملی دعوت شوم و می‌خواهم عملکردم را بهتر کنم. امسال خیلی تلاش کردم و تلاشم را ادامه خواهم داد تا دوباره بتوانم در تیم‌ملی حضور داشته باشم. من چند سال با اسکوچیچ کار کردم، مدیون او هستم و می‌دانم حضور او به تیم ملی کمک می کند.

عبدالله زاده در پایان گفت: می‌خواهم از هواداران فولاد تشکر کنم که همیشه در کنار ما بودند و فولاد را در تمام سختی‌هایش هم حمایت کردند. امیدوارم همیشه در کنار تیم‌ما باشند تا فولاد به موفقیت برسد.

منبع خبر : ایسنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 495 - مجموع امتیازات : 2276
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---