1399/11/05
13:38
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 09 اردیبهشت 1399 12:48

به زودی؛ مدارس فوتبال فولادخوزستان در سراسر ایران

طرح توسعه شعب مدارس باشگاه فولاد خوزستان به‌صورت ویژه در دستور کار باشگاه قرار گرفت.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان دکتر بابک داودی مدیر مدارس فوتبال باشگاه فولادخوزستان در خصوص این طرح اظهار داشت: باشگاه فولادخوزستان در نظر دارد تا در راستای فعالیت حرفه‌ای و به منظور کشف و پرورش استعدادهای فوتبالی و کمک به رشد و اعتلای فوتبال، اقداماتی را انجام داده و در مرحله نخست مدارس فوتبال خود را در شهرستان‌های استان خوزستان و در مرحله دوم شعب خود را در سطح کشور گسترش دهد.

وی ادامه داد: در این خصوص درخواست‌هایی توسط پیشکسوتان و فعالان در حوزه مدارس فوتبال جهت اخذ نمایندگی به باشگاه ارائه شده که در کمیته فنی باشگاه در حال بررسی این درخواست‌ها هستیم. جا دارد از مدیران باشگاه در خصوص ایجاد ساختارهای حرفه‌ای جدید و تفکیک حوزه عملکرد مدارس فوتبال و تیم های پایه از یکدیگر که باعث تمرکز و برنامه‌ریزی دقیق‌تری خواهد شد، نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم و امیدوارم با تأسیس شعب جدید در اهواز و دیگر شهرهای استان شاهد حضور استعدادهای جدید و اعتلای فوتبال در استان و کشور باشیم.

دکتر داودی در انتها نیز گفت: افراد واجد شرایط که تصمیم به اخذ نمایندگی مدرسه فوتبال از باشگاه فولاد خوزستان دارند نیز می‌توانند درخواست کتبی خود را به شماره فکس 06132294052 ارسال کنند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 495 - مجموع امتیازات : 2276
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---