1399/11/03
6:26
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 20:37

دل همه برای فوتبال تنگ شده است

علوی: باشگاه فولاد بی‌وقفه در حال پیشرفت است

سرپرست تیم فولاد خوزستان می‌گوید باشگاه فولاد از نظر امکانات فوق‌العاده است و پتانسیل درخشش در ایران و آسیا را دارد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سید محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان در گفت‌و‌گو با رسانه باشگاه درباره وضعیت خود در روزهای کرونایی گفت: تمرینات تیم که تعطیل است و من هم در کنار خانواده هستم. سعی می‌کنم با توجه به شیوع این ویروس اکثرا در کنار خانواده در خانه باشم. همچنین  سعی می‌کنم در خانه ورزش کنم، کتاب بخوانم و یا فیلم ببینم تا از وقتم استفاده مناسب کرده باشم.

سرپرست با اخلاق تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد بازگشتش به این باشگاه گفت: خوشبختانه پس از حضور آقای نکونام و همچنین آمدن آقای آذری، راه بازگشتن پیشکسوتان به باشگاه هموار شده است. به غیر از من حسین کعبی، لفته حمیدی، رحیم حلفی از بازیکنان سابق فولاد هستند که در این مدت به باشگاه آمده‌اند تا در قسمت‌های مختلف مشغول فعالیت شوند. فکر می‌کنم سنت خوبی است چراکه همانگونه که فولاد در بازیکن‌سازی زبانزد است می‌تواند در ساخت مربی‌نیز بدرخشد.

وی در ادامه گفت: باشگاه فولاد خوزستان همیشه در حال پیشرفت است و اکنون با حضور آقای آذری در راس کار، قدم‌های سریع‌تری برای موفقیت را بر می‌دارد. اگر نگویم بالاترین امکانات، فکر می‌کنم جز سه باشگاه برتر ایران از نظر امکانات هستیم. ورزشگاه شهدای فولاد نیز نگین فوتبال خوزستان و ایران است و باشگاه پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ را دارد و فکر می‌کنم با حضور آقای آذری و نکونام تیم فولاد بتواند با همراهی و همدلی هواداران به آن دست پیدا بکند.

سرپرست تیم بزرگسالان فولادخوزستان درباره تاثیر تعطیلات روی روند تیمی فولاد نیز افزود: تعطیلی متاسفانه باعث شد تا روند روبه رشد ما که باعث می‌شد به بالای جدول نزدیک شویم، متوقف شود و معتقدم این تعطیلات به ضرر ما بود. ان شاءالله در صورت ادامه با تمرینات آقای نکونام و کادرفنی، حمایت آقای آذری و تلاش بازیکنان  بتوانیم روند سابق را به دست بیاوریم و به امید خدا برای موفقیت و کسب سهمیه آسیایی تلاش کنیم.

علوی درباره تمرینات تیم فولاد و شروع لیگ برتر گفت: تمرینات تیم ما زیر نظر کادرفنی به طور مرتب برنامه‌ریزی و پی‌گیری می‌شود. فکر می‌کنم همه این موضوع را قبول دارند که سلامتی مهم‌تر از فوتبال است و در اولویت نخست است. همه ما دل‌مان برای فوتبال تنگ شده و ما تابع نظر مسئولین وزارت بهداشت در خصوص برگزاری هستیم چرا که آن‌ها سلامت مردم ، بازیکنان و دیگر عوامل برگزاری مسابقات را در اولویت قرار خواهند داد.

کاپیتان سابق تیم فولاد خوزستان در انتها گفت: باید از پزشکان و پرستاران قدردانی کنم که در این وضعیت سخت با جان و دل برای سلامتی مردم تلاش می‌کنند. امیدوارم هرچه زودتر این مسأله به پایان برسد و سلامتی به جامعه بازگردد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 339 - مجموع امتیازات : 1335
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 323 - مجموع امتیازات : 1049
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---