1399/11/05
12:4
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 13 اردیبهشت 1399 16:26

موفقیت یک روزه به دست نمی‌آید

کعبی: دنیای بازیکنی و مربی‌گری از هم جداست

مربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید که سه تا چهار هفته پیش از آغاز مسابقات زمان نیاز است تا تیم‌ها هماهنگ و برای مسابقات آماده شوند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی مربی تیم فولادخوزستان درباره وضعیت تمرینات بازیکنان تیم گفت: زمانی‌که در اواخر سال قبل تمرین تعطیل شد، یک برنامه به بازیکنان دادیم و هر چند وقت برنامه جدیدی به بازیکنان داده می‌شود. ما مربیان هم هرروز تمرینات بازیکنان را چک می‌کنیم تا بازیکنان در وضعیت مناسب بدنی قرار داشته باشند. اگرچه تمرین خانگی با تمرین گروهی متفاوت است و قرار دادن بدن بازیکنان در وضعیت مناسب آن‌هم با تمرینات خانگی بسیار سخت است و حتی امکان مصدومیت نیز وجود دارد. مربیان نیاز دارند تا بازیکنان را به طور سالم در اختیار داشته باشند و به نظر من بهتر است تا وضعیت ادامه لیگ به تیم‌ها اعلام شود تا هر تیم بتواند برنامه‌ریزی کند.

وی ادامه داد: به نظر من سه تا چهار هفته پیش از آغاز مسابقات زمان نیاز است تا تیم‌ها هماهنگ شود، هر تیم در ابتدای فصل و همچنین نیم‌فصل بدن‌سازی کرده و اکنون باید یک بار دیگر این‌کار را انجام بدهد و همین موضوع کار را سخت خواهد کرد. در اسفند ماه بهترین تصمیم، تعطیلی لیگ بود که همه تیم‌ها احترام گذاشتند و امیدوارم که تصمیم مناسب گرفته شود.

کعبی همچنین درباره حضور پیشکسوتان در باشگاه فولادخوزستان نیز گفت: باید تشکر ویژه‌ای از آقای نکونام و آقای آذری داشته باشم که به خانه خودمان برگشتیم. من در فولاد بزرگ شدم و پس از فولاد به السد قطر رفتم و اکنون به تیمم بازگشتم تا در خدمت هواداران و البته تیم شهر خودم باشم. زمانی که آقای نکونام موضوع را با آقای آذری مطرح کردند، ایشان نیز نظر کاملا مثبتی درباره حضور من داشتند و امیدوارم که بتوانم برای تیمم مثمر ثمر باشم و در کنار هم بهترین نتایج را کسب کنیم.

دفاع راست سابق تیم ملی ایران درباره امکانات باشگاه فولاد در مقایسه با دیگر تیم‌ها نیز گفت: تیم فولاد همیشه از نظر امکانات فوق‌العاده بوده و واقعا حرفه‌ای است. همیشه ای‌اف‌سی مهر تایید را بر امکانات باشگاه فولاد زده و شاید یکی دو باشگاه دیگر در ایران باشند که اینگونه باشند، قطعا باشگاه فولاد قدم‌های بزرگی برای درخشش برخواهد داشت، اگرچه کاری سخت اما شدنی است.

کعبی همچنین درباره تفاوت مربی‌گری و بازیکنی نیز گفت: بازیکنی و مربی‌گری دو دنیای متفاوت دارند، وقتی بازیکن هستید پس از پایان تمرین یا بازی ساک را بر می‌دارید و به خانه می‌روید اما وقتی مربی باشید پس از پایان تمرین کار شما شروع می‌شود، بالاخره فشار اصلی روی سرمربی و کادرفنی است. ما بیرون از زمین همگی رفیق هستیم اما درون زمین کار را جدی دنبال می‌کنیم تا به خوبی پیش برود. فولاد به ما امانت داده شده و باید به بهترین شکل از این امانت گران‌بها مراقبت کنیم.

مربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: آقای نکونام در کارش کاملا جدی است و واقعا شغلش را دوست دارد، ما از نزدیک می‌بینیم که چگونه و چقدر برای تیم وقت می‌گذارد. همه ما می‌خواهیم که فولاد بهترین عملکرد را در لیگ داشته باشد و همه تلاشمان برای این موضوع است.

مدافع راست سابق فولاد همچنین گفت: موفقیت یک‌روزه به دست نمی‌آید و باید به مدیرعامل فرصت داد تا تفکراتش را در باشگاه بپروراند و همچنین سرمربی تا تیم دلخواهش را بسازد. من فکر می‌کنم که باشگاه فولاد با اعتمادی که به آقای آذری و نکونام کرده، می‌تواند در فوتبال ایران و سپس آسیا بدرخشد. با تمام احترامی که برای دیگر مدیران قائل هستم، اما هیچگاه مدیری را ندیده‌ام که به مانند آقای آذری کار کند و برای باشگاهش وقت بگذارد، شما می‌بینید که آقای آذری هر روز امور باشگاه را پی‌گیری و حتی وضعیت زمین‌های چمن را کنترل می‌کند. برای ایشان مهم است که وقتی تمرینات شروع شد یک زمین خوب و آماده در اختیار تیمش باشد تا آقای نکونام و بازیکنان بدون دغدغه بتوانند برای مسابقات آماده شوند. امیدوارم که مسئله کرونا در تمام جهان حل شود و آرامش به تمام دنیا بازگردد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 495 - مجموع امتیازات : 2276
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---