1399/11/03
6:25
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 14 اردیبهشت 1399 16:0

برای نخستین بار در لیگ‌برتر

طاهری: پروژه همیار هوادار را به‌زودی رونمایی خواهیم کرد

ساسان طاهری مدیریت فرهنگی باشگاه فولادخوزستان از افتتاح قریب الوقوع محل جداگانه برای فعالیت‌های فرهنگی و کانون هواداران باشگاه خبر داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ساسان طاهری مدیریت فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره فعالیت‌های کانون هواداران در لیگ نوزدهم گفت: در ابتدای فصل که این مسئولیت به من سپرده شد، مقرر گردید تا کار‌های فرهنگی سرلوحه امور قرار بگیرد. در آن‌زمان سکوها آشفته بود، بین هواداران چنددستگی وجود داشت، تماشاگران به چند گروه تقسیم شده بودند و همچنین ناملایمات و اعتراضات روی سکو و در تمرینات وجود داشت. اولویت اول من مربوط به این بود که سکوها دوباره هماهنگ و یکپارچه شوند که این یکی از مهم‌ترین کارهایی بود که در این آشفته بازار و مشکلاتی که بین هواداران وجود داشت، توانستیم انجام بدهیم.
وی در ادامه افزود: پس از انجام این کار، به سراغ سازمان‌دهی مجدد هواداران رفتیم که به لطف خداوند این موضوع نیز انجام شد. پس از آن انتخاب مکان برای مدیریت فرهنگی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و کانون هواداران را در دستور کار قرار دادیم. تصمیمات مختلفی در این خصوص گرفته شد و هر بار به مشکلی بر می‌خوردیم، قرار بود در اسفند ماه این موضوع حل شود که متاسفانه مسئله شیوع کرونا باعث توقف آن شد. به لطف آقای محمدی مدیرعامل شرکت، هیات مدیره و مخصوصا کمک‌های شایان آقای آذری مدیرعامل باشگاه یک مکان در خود استادیوم که از پیش تعیین شده بود به مدیریت فرهنگی اختصاص داده شد. این مکان متشکل از چند سالن و اتاق زیبا برای انجام جلسات و فعالیت‌های کانون هواداران است که در حال تجهیز آن هستیم و ان شاءالله ظرف یک‌ماه آینده از آن بهره‌برداری خواهیم کرد و فکر می‌کنم محل مناسبی برای حضور هواداران، لیدرها، بازیکنان و تمام کسانی‌ است که دوست دارند با فعالیت‌های کانون و همچنین ورزشگاه آشنا شوند.
مدیر فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان همچنین گفت: یکی از مباحثی که از فصل قبل در تلاش برای انجام آن بودیم، بحث همیار هوادار است. بنده عضو هیات امنای جمعیت هواداران فوتبال کشور هستم و چند سالی است که در آنجا در زمینه بحث فرهنگی هواداران تیم‌ملی خدمت می‌کنم. در آنجا ما بحث همیار هوادار را راه‌اندازی کردیم که این مسأله کمک شایانی به هواداران تیم ملی در زمان مسابقه روی سکوها می‌کند و تجربه بسیار خوبی بود که در تیم‌ملی به دست آوردیم و مقرر شد تا این پروژه را در باشگاه فولاد پیاده کنیم. زیرساخت‌ها برای این پروژه آماده شده و در حال بررسی و گزینش 150 نفر برای حضور در این جمعیت هستیم. همیاران هوادار دوره‌های مختلفی از جمله ایمنی، بهداری، بهداشت، کمک‌رسانی، روانشناختی و ... خواهند دید تا در هر زمینه‌ای بتوانند مشکلات احتمالی هواداران را حل کنند. معمولا وقتی تماشاگر برای نخستین بار در استادیوم‌های بزرگ وارد می‌شود یک حالت سردرگمی دارد که اولین وظیفه همیار هوادار، نشان‌دادن مکان نشستن به تماشاگران است و در واقع امیدوار هستم که روزی همیار هوادار جای پلیس و عوامل امنیتی را در استادیوم‌ها بگیرد.
طاهری همچنین گفت: همیار هوادار وظایف بسیاری دارد و به لطف خداوند با کمک شرکت فولادخوزستان برای این عزیزان دوره‌های مختلفی برگزار می‌کنیم که برای برگزاری این دوره‌ها از امکانات آموزشگاه‌ها و دانشکده فولاد خوزستان استفاده خواهیم کرد. لباس‌های مخصوص و کارت‌های شناسایی این عزیزان آماده شده و به محض افتتاح محل برای کانون و مدیریت فرهنگی، اولین کار ما در واقع راه‌اندازی پروژه همیار هوادار در باشگاه فولاد خوزستان خواهد بود. فکر می‌کنم با انجام این پروژه برای اولین بار در کشور خواهد بود که یکی از تیم‌های لیگ‌برتری بتواند با استفاده از کانونی آموزش دیده و هماهنگ به هواداران خدمت‌رسانی کند.
مدیریت فرهنگی باشگاه فولاد همچنین گفت: بحث سازماندهی هواداران و حضور هماهنگ و مشخص شده روی سکوها یکی از فعالیت‌های روزمره ماست که همیشه با آن درگیر هستیم. هماهنگی سکو‌ها یک فعالیت ادامه‌دار است چرا که نسل جدید هواداران به ما دائما اضافه می‌شوند، در واقع پویا هستند پس بنابراین آموزش باید مداوم باشد.
طاهری در انتها درباره گیت‌های جدید نصب شده در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان نیز گفت: استادیوم ما از لایه‌های امنیتی مختلفی برخوردار است، گیت‌های الکترونیکی در لایه نخست و گیت امنیتی که به تازگی نصب شده به عنوان لایه دوم وجود دارد و به زودی از لایه سوم نیز رونمایی خواهد شد. این موضوع یکی از مسائلی است که هوادار با آن غریبه است و باید به طرق مختلف راه ورود سریع و بدون دغدغه را به این عزیزان آموزش بدهیم. استفاده از تابلوهای راهنما، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و دیگر امور رسانه‌ای را برای این موضوع پیش‌بینی کرده‌ایم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 339 - مجموع امتیازات : 1335
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 323 - مجموع امتیازات : 1049
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---