1399/11/03
6:10
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 0:21

به کار در باشگاه فولاد افتخار می‌کنم

آذری: منتظر کرونا نماندیم و کار را شروع کردیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه این تیم کارش را برای فصل بعدی لیگ برتر آغاز کرده است، گفت: هر باشگاه دیگری هم جای پرسپولیس بود می‌خواست لیگ ادامه پیدا کند.

به گزارش رسانه باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره جلسه روز گذشته اش با محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و جواد نکونام سرمربی تیم گفت: وجود افرادی مثل آقای علی محمدی در ورزش ما نعمت است. بر عکس بعضی از مدیران مجموعه‌های صنعتی، محمدی آدم متواضعی است و به انجام کار گروهی اعتقاد دارد.

وی با اشاره به پیش بینی برنامه‌های فصل آینده فولاد در جلسه روز گذشته تاکید کرد: ما عملاً کارمان را از دیروز آغاز کردیم. نمی‌توانیم منتظر کرونا بمانیم و صرفاً ببینیم که چه اتفاقی می‌افتد. باید بر اساس برنامه نقاط ضعف را برطرف کنیم. در جلسه دیروز خط و مشی و استراتژی باشگاه برای فصل بعد مشخص شد. استراتژی ما رقابتی است و بر اساس آن پیش می‌رویم. اولویت ما هم حفظ صد درصدی تیم و تکمیل پازل‌ها و نقاط ضعف است.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که آیا ادامه کار این باشگاه با جواد نکونام برای فصل بعد قطعی است؟ یادآور شد: بحث جدایی برای هرکسی می‌تواند پیش بیاید ولی جواد نهالی را در باشگاه فولاد کاشته است و می‌خواهد در قالب کار تیمی این نهال را تبدیل به درخت تنومندی کند. ما دیروز صحبت کردیم. خود جواد قهرمان باهوشی است و شرایط را بررسی می‌کند. بدون شک شرایط فولاد برای سال آینده از خیلی از باشگاه‌ها بهتر است.

آذری درباره اینکه آیا او هم قراردادش را با فولاد برای سال بعد تمدید کرده است، گفت: من به این مسائل فکر نمی‌کنم. با دستور مستقیم آقای محمدی به فولاد آمدم. در جلسه روز گذشته هم دستور اکید ایشان ادامه همکاری بود. تا وقتی فولاد مرا بخواهد در این باشگاه می مانم. اینجا شرایط خوبی دارد و به ما احترام می‌گذارند. فولادی‌ها قدرشناس عملکرد و زحمات هستند و به کار در این باشگاه افتخار می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اصرار پرسپولیس بر برگزاری لیگ و مخالفت تعدادی از باشگاه‌های دیگر، خاطرنشان کرد: ابتدا باید بگویم تصمیم نهایی برای شروع لیگ یا تعطیلی آن‌را ستاد مبارزه با کرونا می‌گیرد. پرسپولیس هم حق دارد از مواضعش دفاع کند. نباید به پرسپولیس خرده گرفت چون اگر این کار را نکند نشان می‌دهد به منافع باشگاه و هواداران بی توجه است. شاید هر باشگاه دیگری هم جای پرسپولیس بود، همین کار را می‌کرد. ما هر حرفی هم بزنیم در این حوزه تصمیم گیر نیستیم.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در خصوص بند جنجالی قرارداد کارلوس کی روش (سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران) مبنی بر پاداش سومی جام ملت‌های آسیا هم گفت: من از مفاد قرارداد اطلاع ندارم و نمی‌توانم دقیق اظهارنظر کنم اما شناختم از این مربی خوب است. کی روش از خیلی از ما که ادعای مسلمانی داریم، انسان متشرع‌تر و حلال‌خورتری است. شما می‌دانید من تنها مدیرعاملی بودم که با کی روش در زمان سرمربیگری اش دعوا کردم ولی این دیدگاهی است که از او پیدا کردم.
آذری در پایان اظهار کرد: کی روش برای حتی یک سِنت از پولش عرق ریخته و حرف مفت نمی‌زند. اگر این بند در قراردادش آمده درست نیست که آبروی کشور را با شکایت به دادگاه CAS ببریم. اگر بندی در قرارداد کی روش آمده پولش را پرداخت کنیم تا آبروریزی دیگری پیش نیاید چون این مسائل روی حضور مربیان بعدی در تیم ملی و کشور ایران هم تأثیرگذار خواهد بود.

منبع خبر : مهر

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 339 - مجموع امتیازات : 1335
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 323 - مجموع امتیازات : 1049
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---