1399/11/04
11:51
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 27 اردیبهشت 1399 23:56

تمام زنجیره فوتبال باید نکات بهداشتی را رعایت کنند

دکتر مرادی: تابع نظر ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

پزشک تیم فولاد خوزستان می‌گوید برای برگزاری سالم مسابقات باید امکانات در اختیار تیم‌ها قرار بگیرد و همچنین عوامل مستقیم و غیر مستقیم برگزاری مسابقات مسائل بهداشتی را رعایت کنند.
به گزارش رسانه باشگاه فولاد خوزستان، اکبر مرادی پزشک تیم فولادخوزستان در گفت‌و‌گو با رسانه باشگاه درباره فعالیت‌های ورزشی و البته شرایط خاص در استان خوزستان گفت: متاسفانه در منطقه‌ خوزستان با حالت قرمز زندگی‌ می‌کنیم و طبیعی‌است که در حالت قرمز فعالیت ورزشی صورت نخواهد گرفت، مسئولین بالاخره باید راهکارهایی را اتخاذ کنند تا با همکاری با مردم بتوانیم آن را به وضعیت زرد و سپس سفید در بیاوریم.
وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون همیشه به کادرهای پزشکی تیم‌های فوتبال لطف داشته‌اند و به نوبه خودم از همکاری و قدردانی آن‌ها ممنون هستم اما برای برگزاری لیگ باید از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تیم‌ها به امکانات پزشکی مجهز شوند، با تمام احترامی که به تمام تیم‌ها و همکاران پرتلاشم قائل هستم اما بعضی تیم‌ها برای داشتن حداقل امکانات پزشکی با مشکل مواجه هستند و در این خصوص نیاز به همکاری مسئولان است. برای انجام پروتوکل‌های فیفا باید امکانات را فراهم کنیم و همچنین از نظر بعد اقتصادی نیز تصمیماتی را اتخاذ کنیم. پزشکان در خدمت بهداشت روان و جسم جامعه هستند، ما نیز وظیفه داریم که این بهداشت و سلامت را در باشگاه خود جاری کنیم.
دکتر مرادی افزود: بالاخره ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز تمرین 29 رشته ورزش‌های انفرادی را داده‌اند و ما هم می‌توانیم تمرینات را به صورت انفرادی و با فاصله انجام بدهیم اما در شرایط بازی نمی‌توان از برخوردها در محوطه جریمه و در زمان بازی جلوگیری کرد. بالاخره باید تست‌های کرونا از تمامی عوامل تیم‌ها در مواقع مختلف صورت بگیرد تا احتمال شیوع این ویروس را کم و کم‌تر کنیم.
وی همچنین گفت: زمزمه‌هایی زیادی در خصوص برگزاری مسابقات شنیده می‌شود و ما نیز با هماهنگی آقای آذری مدیرعامل و آقای نکونام سرمربی در تلاش خواهیم بود تا تمام تمهیدات بهداشتی را در تیم خود رعایت کنیم. طبق دستور مدیریت باشگاه ما تنها موظفیم که در اختیار ستاد عالی مقابله با کرونا برای تصمیم‌گیری باشیم و از تصمیم آن‌ها تبعیت کنیم. ان‌شاءالله مسئولان ذی‌ربط در صورت انجام تمرینات و مسابقات، همکاری لازم با تیم‌ها را انجام بدهند و همه عوامل فوتبال این موضوع را جدی بگیرند چرا که در این زنجیره اگر حتی یک مورد اصول بهداشتی را رعایت نکند، می‌تواند تمام زنجیره را آلوده کند. کارمندان هتل‌ها، فرودگاه‌ها و دیگر عواملی که غیر مستقیم با فوتبال در ارتباط هستند نیز باید مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا خدایی ناکرده با مشکلی دچار نشویم.
پزشک تیم فولادخوزستان در انتها نیز گفت: فکر می‌کنم تصمیم برای برگزاری مسابقات زود گرفته شد اما به هرحال من و همکارانم به عنوان جزیی از بدنه فوتبال در خدمت سلامت اعضای باشگاه‌های خود و البته جامعه هستیم و ان‌شاءالله بهترین تصمیم از سوی ستاد ملی کرونا در این خصوص گرفته شود و عزیزان در این ستاد و همچنین فدراسیون پزشکی و ورزشی، ایفمارک و ... برای سلامتی بازیکنان و جامعه با باشگاه‌ها همکاری لازم را خواهند کرد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---